Новини | Новини за серпень 2016 року:
Регіональний фестиваль шахтарської пісні «Черное золото Донбасса»
Напередодні всенародного свята Донеччини – Дня шахтаря, у Палаці культури шахтоуправління «Покровське» відбувся щорічний Регіональний фестиваль шахтарської пісні «Черное золото Донбасса». У заході приймало участь близько двадцяти творчих колективів та солістів з міст Покровська, Селідова, Білицького, Українська, Покровського та Добропільського районів – юні та дорослі, початківці та досвідчені виконавці. Виконавську майстерність оцінювало журі під керівництвом заступника голови профкому ШУ «Покровське» Володимира Бредихіна, у склад якого ввійшли директор ПК ШУ «Покровське» Олена Хруцька, начальник відділу культури Покровської міськради Олена Олехнович, керівники та викладачи музичних шкіл.
14:49 20.08.2016 +фото 172

Привітання Білицького міського голови Олександра Заварзіна з професійним святом працівників вугільної промисловості України – Днем шахтаря!
Кожну останню неділю серпня в Україні традиційно вшановують людей, які своєю самовідданою працею творили і творять майбутнє нашої країни. Від чистого серця вітаю всіх працівників вугільної промисловості з професійним святом! День шахтаря — це свято мужніх людей. Професія шахтаря, є найбільш небезпечною серед інших «мирних» професій. Саме тому в Україні її вважають почесною і гідною справжніх чоловіків. Завдяки тому, що є люди і цілі династії, які обирають цей нелегкий труд, працює вугільна промисловість.Висловлюю щиру подяку працівникам вугільної промисловості. Бажаю миру, здоров’я, успіхів, впевненості у завтрашньому дні вашим сім’ям — матерям, дружинам і дітям, які завжди з нетерпінням чекають вашого повернення з шахти. Хай щастя і добро завжди супроводжують вас! Білицький міський голова О.Т.Заварзін
17:13 19.08.2016 302

Привітання Білицького міського голови Олександра Заварзіна

з Днем незалежності України.
Привітання Білицького міського голови Олександра Заварзіна з Днем незалежності України.
Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди великого державного свята – Дня Незалежності України!
17:09 19.08.2016 +фото 272

ВИБІР ЗРОБЛЕНО
Вітаємо студентів 1-го курсу зі вступом до Артемівського музичного училища ім.І.Карабиця! Спеціальність 025 «Музичне мистецтво» Спеціалізація «Оркестрові духові та ударні інструменти» На базі БЗСО БУРЛАЧКА Наталя Костянтинівна КИРТЮК Олександр Сергійович КОЧЕТОВ Андрій Сергійович СКРИПНИК Олена Олександрівна СОЛТАНОВ Ельнур Алірза огли ТЕРТИЧНИЙ Іван Олегович ТРИМА Ігор Олегович ЧУЙКО Микола Валерійович
15:21 08.08.2016 +фото 115

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!