Новини | Новини за вересень 2016 року:
День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку
Щиро вітаю вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!
13:40 29.09.2016 99

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ  ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
Шановні освітяни!
13:37 29.09.2016 92

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !
Уважаемые благополучатели! 04 октября 2016 года с 09:00 до 15:00 по адресу: ул. Фестивальная, 21 (ДК Шахты Добропольская), __ состоится выдача продуктовых наборов для взрослых и для детей от 0 до 3 лет ГШ «Поможем» Фонда Рината Ахметова временно-перемещенным лицам льготных категорий: Пенсионеры, возраст которых ≥65 лет; I и II группа инвалидности; Матери-одиночки с детьми до 18 лет (в том числе вдовы/вдовцы с детьми до 18 лет); Многодетные семьи (количество детей ≥ 3, возраст всех детей до 18 лет); Семьи, которые воспитывают детей-инвалидов Семьи, которые воспитывают приемных-детей, детей сирот, детей, родители которых лишены родительских прав, ДДСТ Инвалиды боевых действий Люди, стоящие на учете в районных управлениях труда и социальной защиты – малообеспеченные (доход ниже прожиточного минимума) Беременные женщины на всех сроках беременности, состоящие на учете в установленном порядке Дети-сироты до 23 лет из числа переселенцев ВПЛ с 1-2 детьми до 18 лет (наличие справки ВПЛ с указанием детей) При себе иметь паспорт и документ, подтверждающий категорию. Предварительная запись не требуется. Выдача осуществляется в порядке живой очереди тем, кто не получал гуманитарную помощь от Фонда последние 42 дня (на контролируемой и неконтролируемой территории)! Справки по телефону: 0 800 509 001.
16:46 28.09.2016 79

ПРИВІТАННЯ БІЛИЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ зАВАРЗІНА О.Т. З професійним святом –
Днем ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ!
ПРИВІТАННЯ БІЛИЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ зАВАРЗІНА О.Т. З професійним святом – Днем ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ!
Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!     Від щирого серця вітаю вас із професійним святом - Днем рятівника!
16:42 15.09.2016 88

7 вересня 2016року вихованці дошкільного навчального закладу №16 «Берізка» завітали на екскурсію до Свято - Введенського храму с.Водянське .
7 вересня 2016року вихованці дошкільного навчального закладу №16 «Берізка» завітали на екскурсію до Свято - Введенського храму с.Водянське , де нас радісно зустрів отець Павло. Він розповідав дітям про духовність, що з релігією в дитині формується порядність, вихованість, чемність, привітність. Тому дуже важливо щоб дитина збагачувала свій внутрішній світ. Отець Павло запропонував дітям подзвонити у дзвони, від чого діти були в захваті. Наприкінці екскурсії дітей пригостили солодощами. Малят переповнювали емоції, усім дуже все сподобалось і ми пообіцяли прийти ще!
15:35 09.09.2016 +фото 105

8 вересня- день визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників.
Цей день завжди буде нагадувати людям Донбасу про ті страшні часи фашистського тиранства, які прийшлося пережити не тільки донбасівцям, а й всім українцям. 8 вересня весь Донбас відзначає День визволення від німецько-фашистських загарбників.
16:03 06.09.2016 367

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !
С 06.09. 2016 года до устранения будет прекращена подача воды в г.Карловка
17:36 05.09.2016 82

Перше вересня
Ось і продзвенів перший дзвоник який сповіщає дітей про початок навчального року! Ми в своєму садочку також відсвяткували це свято розвагою «Вовка в тридев’ятому царстві». Діти разом з Вовкою подорожували по казкам, відгадували загадки, співали пісні та грали в веселі ігри. Спочатку він зустрівся з царем, потім поспілкувався з Оленою Премудрою та Василисою Прекрасною,з Буратіно та Мальвіною вивчав Абетку, а злий Карабас намагався повернути їх до свого театру. Наприкінці свята Вовка допоміг Попелюшці впоратись зі складною роботою від злої мачухи і врятував її. Всі діти побажали герою успіхів у навчанні та попрощалися! Свято принесло дітям багато позитивних емоцій та радості.
14:36 01.09.2016 +фото 94

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!