Новини | Новини за вересень 2016 року:
День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку
Щиро вітаю вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!
13:40 29.09.2016 83

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ  ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
Шановні освітяни!
13:37 29.09.2016 73

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !
Уважаемые благополучатели! 04 октября 2016 года с 09:00 до 15:00 по адресу: ул. Фестивальная, 21 (ДК Шахты Добропольская), __ состоится выдача продуктовых наборов для взрослых и для детей от 0 до 3 лет ГШ «Поможем» Фонда Рината Ахметова временно-перемещенным лицам льготных категорий: Пенсионеры, возраст которых ≥65 лет; I и II группа инвалидности; Матери-одиночки с детьми до 18 лет (в том числе вдовы/вдовцы с детьми до 18 лет); Многодетные семьи (количество детей ≥ 3, возраст всех детей до 18 лет); Семьи, которые воспитывают детей-инвалидов Семьи, которые воспитывают приемных-детей, детей сирот, детей, родители которых лишены родительских прав, ДДСТ Инвалиды боевых действий Люди, стоящие на учете в районных управлениях труда и социальной защиты – малообеспеченные (доход ниже прожиточного минимума) Беременные женщины на всех сроках беременности, состоящие на учете в установленном порядке Дети-сироты до 23 лет из числа переселенцев ВПЛ с 1-2 детьми до 18 лет (наличие справки ВПЛ с указанием детей) При себе иметь паспорт и документ, подтверждающий категорию. Предварительная запись не требуется. Выдача осуществляется в порядке живой очереди тем, кто не получал гуманитарную помощь от Фонда последние 42 дня (на контролируемой и неконтролируемой территории)! Справки по телефону: 0 800 509 001.
16:46 28.09.2016 62

ПРИВІТАННЯ БІЛИЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ зАВАРЗІНА О.Т. З професійним святом –
Днем ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ!
ПРИВІТАННЯ БІЛИЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ зАВАРЗІНА О.Т. З професійним святом – Днем ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ!
Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!     Від щирого серця вітаю вас із професійним святом - Днем рятівника!
16:42 15.09.2016 72

7 вересня 2016року вихованці дошкільного навчального закладу №16 «Берізка» завітали на екскурсію до Свято - Введенського храму с.Водянське .
7 вересня 2016року вихованці дошкільного навчального закладу №16 «Берізка» завітали на екскурсію до Свято - Введенського храму с.Водянське , де нас радісно зустрів отець Павло. Він розповідав дітям про духовність, що з релігією в дитині формується порядність, вихованість, чемність, привітність. Тому дуже важливо щоб дитина збагачувала свій внутрішній світ. Отець Павло запропонував дітям подзвонити у дзвони, від чого діти були в захваті. Наприкінці екскурсії дітей пригостили солодощами. Малят переповнювали емоції, усім дуже все сподобалось і ми пообіцяли прийти ще!
15:35 09.09.2016 +фото 87

8 вересня- день визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників.
Цей день завжди буде нагадувати людям Донбасу про ті страшні часи фашистського тиранства, які прийшлося пережити не тільки донбасівцям, а й всім українцям. 8 вересня весь Донбас відзначає День визволення від німецько-фашистських загарбників.
16:03 06.09.2016 298

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !
С 06.09. 2016 года до устранения будет прекращена подача воды в г.Карловка
17:36 05.09.2016 66

Перше вересня
Ось і продзвенів перший дзвоник який сповіщає дітей про початок навчального року! Ми в своєму садочку також відсвяткували це свято розвагою «Вовка в тридев’ятому царстві». Діти разом з Вовкою подорожували по казкам, відгадували загадки, співали пісні та грали в веселі ігри. Спочатку він зустрівся з царем, потім поспілкувався з Оленою Премудрою та Василисою Прекрасною,з Буратіно та Мальвіною вивчав Абетку, а злий Карабас намагався повернути їх до свого театру. Наприкінці свята Вовка допоміг Попелюшці впоратись зі складною роботою від злої мачухи і врятував її. Всі діти побажали герою успіхів у навчанні та попрощалися! Свято принесло дітям багато позитивних емоцій та радості.
14:36 01.09.2016 +фото 77

Подій не заплановано