СВЯТО ОСЕНІ.

СВЯТО ОСЕНІ.

Густими туманами, полум’яною ковдрою листя та першими іскорками інею щедро встилає землю осінь. Зупинися на мить! Відчуваєш, яка урочисто-прекрасна атмосфера панує навкруги? Щоб продовжити це неймовірне відчуття та створити чудовий осінній настрій, ми вирішили подарувати дітям свято. 21 жовтня в дитячому садку №13 «Світлячок» в середній групі «Чомучки», вихователь Бойченко О.В., пройшло свято осені.До нього ми готувалися заздалегідь - розучували пісні та вірші про осінь, танцювали, водили хороводи! І ось ми прийшли в ошатний зал на осіннє свято. Тим часом зал готувався до початку проведення ранків. Руками музичного керівника,Симонової О.К., вихователів та батьків зал був гарно прикрашений. І ось настав довгоочікуваний день. Дівчатка перетворилися на смачні ягідки , хлопчики – на жабеняток і з нетерпінням почаличекали коли почнеться свято. Красиві, з осінніми листочками в руках, діти вбігли до музичного залу під музику і кружляли у хороводі. Один за одним вони читали вірші про осінь. Дружно і весело співали пісні, грали в ігри, танцювали танці. А найяскравішим і запам'ятовуючим було те,коли до зали увійшла Хмаринка,Лебедюк Т.Б., та хотіла зіпсувати наше свято забравши з собою Осінь, Дугельну Л.А. Та діти не розгубились , а разом з Гномом ,Нікуліною О.Ф., змогли задобрити хмаринку та врятувати Осінь. Протягом свята діти були емоційні, відчували радість від спілкування з казковими героями.Найяскравішим був кінець свята, коли Осінь зі своїми помічниками вручила дітям приємні частування. І ось свято підійшлодо кінця. Під веселу музику діти покинули зал і пройшли в групу скуштувати солодкі подарунки.

Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ.
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/103 | Переглядів: 125Дата публікації: 09:07 24.10.2016

18.08.2017
14:00 - Засідання чергової 18 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 18 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання

4. Про подовження оренди нерухомого майназа адресою м.Білицьке, вул. Миру, б.15.

5. Про подовження оренди дитячих атракціонів комунальному підприємству „Білицький міський парк культури та відпочинку”

6. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

7. Про затвердження детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Білицьке, вул.Швецова, буд.19
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

8. Про передачу у власність земельної ділянки Нехаєвському В.М.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Сліпенко С.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Безсонову А.М..
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

11. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Ковальчук Н.Г.

12. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Лагойко Т.В
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Рак О.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про передачу у власність земельної ділянки Ловіну І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:18.08.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)