СВЯТО ОСЕНІ.

СВЯТО ОСЕНІ.

Густими туманами, полум’яною ковдрою листя та першими іскорками інею щедро встилає землю осінь. Зупинися на мить! Відчуваєш, яка урочисто-прекрасна атмосфера панує навкруги? Щоб продовжити це неймовірне відчуття та створити чудовий осінній настрій, ми вирішили подарувати дітям свято. 21 жовтня в дитячому садку №13 «Світлячок» в середній групі «Чомучки», вихователь Бойченко О.В., пройшло свято осені.До нього ми готувалися заздалегідь - розучували пісні та вірші про осінь, танцювали, водили хороводи! І ось ми прийшли в ошатний зал на осіннє свято. Тим часом зал готувався до початку проведення ранків. Руками музичного керівника,Симонової О.К., вихователів та батьків зал був гарно прикрашений. І ось настав довгоочікуваний день. Дівчатка перетворилися на смачні ягідки , хлопчики – на жабеняток і з нетерпінням почаличекали коли почнеться свято. Красиві, з осінніми листочками в руках, діти вбігли до музичного залу під музику і кружляли у хороводі. Один за одним вони читали вірші про осінь. Дружно і весело співали пісні, грали в ігри, танцювали танці. А найяскравішим і запам'ятовуючим було те,коли до зали увійшла Хмаринка,Лебедюк Т.Б., та хотіла зіпсувати наше свято забравши з собою Осінь, Дугельну Л.А. Та діти не розгубились , а разом з Гномом ,Нікуліною О.Ф., змогли задобрити хмаринку та врятувати Осінь. Протягом свята діти були емоційні, відчували радість від спілкування з казковими героями.Найяскравішим був кінець свята, коли Осінь зі своїми помічниками вручила дітям приємні частування. І ось свято підійшлодо кінця. Під веселу музику діти покинули зал і пройшли в групу скуштувати солодкі подарунки.

Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ.
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/103 | Переглядів: 141Дата публікації: 09:07 24.10.2016

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)