СВЯТО ОСЕНІ.

СВЯТО ОСЕНІ.

Густими туманами, полум’яною ковдрою листя та першими іскорками інею щедро встилає землю осінь. Зупинися на мить! Відчуваєш, яка урочисто-прекрасна атмосфера панує навкруги? Щоб продовжити це неймовірне відчуття та створити чудовий осінній настрій, ми вирішили подарувати дітям свято. 21 жовтня в дитячому садку №13 «Світлячок» в середній групі «Чомучки», вихователь Бойченко О.В., пройшло свято осені.До нього ми готувалися заздалегідь - розучували пісні та вірші про осінь, танцювали, водили хороводи! І ось ми прийшли в ошатний зал на осіннє свято. Тим часом зал готувався до початку проведення ранків. Руками музичного керівника,Симонової О.К., вихователів та батьків зал був гарно прикрашений. І ось настав довгоочікуваний день. Дівчатка перетворилися на смачні ягідки , хлопчики – на жабеняток і з нетерпінням почаличекали коли почнеться свято. Красиві, з осінніми листочками в руках, діти вбігли до музичного залу під музику і кружляли у хороводі. Один за одним вони читали вірші про осінь. Дружно і весело співали пісні, грали в ігри, танцювали танці. А найяскравішим і запам'ятовуючим було те,коли до зали увійшла Хмаринка,Лебедюк Т.Б., та хотіла зіпсувати наше свято забравши з собою Осінь, Дугельну Л.А. Та діти не розгубились , а разом з Гномом ,Нікуліною О.Ф., змогли задобрити хмаринку та врятувати Осінь. Протягом свята діти були емоційні, відчували радість від спілкування з казковими героями.Найяскравішим був кінець свята, коли Осінь зі своїми помічниками вручила дітям приємні частування. І ось свято підійшлодо кінця. Під веселу музику діти покинули зал і пройшли в групу скуштувати солодкі подарунки.

Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ. Альбом: СВЯТО ОСЕНІ.
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/103 | Переглядів: 132Дата публікації: 09:07 24.10.2016

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017