День визволення України від фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників

Все далі в історію відходять роки найжорстокішої війни XX сторіччя, але наш народ з покоління в покоління завжди буде пам'ятати, якою ціною далася Перемога нашої Батьківщини.

В нашому дитячому садку №13 «Світлячок» Білицької міської ради, педагоги постійно знайомлять дітей з подіями минулих років, розповідають про подвиги наших солдатів, про страждання дорослих і дітей, які пройшли війну, організовують дозвілля, екскурсії.

Ось одна із зустрічей дошкільнят з ветераном Великої Вітчизняної Війни – Козик Лідією

Микитівною , яка відбулася 28 жовтня у День визволення України від фашистських загарбників.

Протягом декількох років Лідія Микитівна запрошувалася на ранки в дитячий сад, але зараз у зв'язку з отриманими пораненнями і похилим віком, прикута до ліжка. Тому група дітей відвідала її на дому. Вона розповіла дітям, як і з ким воювала, за що отримала бойові нагороди. Діти з цікавістю слухали.

Для ветерана діти розповіли вірші про війну, вручили конверт – трикутник, який згортали самі, з побажаннями здоров'я і довгих років життя.

Лідія Микитівна подарувала дитячому садочку картини намальовані її чоловіком ветераном Великої Вітчизняної війни,почесним громадянином міста Білицьке – Козик Миколою Никифоровичем.

В знак подяки за своє щасливе дитинство, за мирне небо над головою, малюки подарували Лідії Микитівні квіти та солодощі. Це була зворушлива і хвилююча зустріч.

Потім діти старшої і середньої груп вирушили до пам'ятника Невідомого солдата на покладання квітів.

Альбом: День визволення України від фашистських загарбників Альбом: День визволення України від фашистських загарбників Альбом: День визволення України від фашистських загарбників Альбом: День визволення України від фашистських загарбників Альбом: День визволення України від фашистських загарбників Альбом: День визволення України від фашистських загарбників
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/105 | Переглядів: 107Дата публікації: 08:34 31.10.2016

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017