День визволення України від фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників

Все далі в історію відходять роки найжорстокішої війни XX сторіччя, але наш народ з покоління в покоління завжди буде пам'ятати, якою ціною далася Перемога нашої Батьківщини.

В нашому дитячому садку №13 «Світлячок» Білицької міської ради, педагоги постійно знайомлять дітей з подіями минулих років, розповідають про подвиги наших солдатів, про страждання дорослих і дітей, які пройшли війну, організовують дозвілля, екскурсії.

Ось одна із зустрічей дошкільнят з ветераном Великої Вітчизняної Війни – Козик Лідією

Микитівною , яка відбулася 28 жовтня у День визволення України від фашистських загарбників.

Протягом декількох років Лідія Микитівна запрошувалася на ранки в дитячий сад, але зараз у зв'язку з отриманими пораненнями і похилим віком, прикута до ліжка. Тому група дітей відвідала її на дому. Вона розповіла дітям, як і з ким воювала, за що отримала бойові нагороди. Діти з цікавістю слухали.

Для ветерана діти розповіли вірші про війну, вручили конверт – трикутник, який згортали самі, з побажаннями здоров'я і довгих років життя.

Лідія Микитівна подарувала дитячому садочку картини намальовані її чоловіком ветераном Великої Вітчизняної війни,почесним громадянином міста Білицьке – Козик Миколою Никифоровичем.

В знак подяки за своє щасливе дитинство, за мирне небо над головою, малюки подарували Лідії Микитівні квіти та солодощі. Це була зворушлива і хвилююча зустріч.

Потім діти старшої і середньої груп вирушили до пам'ятника Невідомого солдата на покладання квітів.

Альбом: День визволення України від фашистських загарбників Альбом: День визволення України від фашистських загарбників Альбом: День визволення України від фашистських загарбників Альбом: День визволення України від фашистських загарбників Альбом: День визволення України від фашистських загарбників Альбом: День визволення України від фашистських загарбників
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/105 | Переглядів: 115Дата публікації: 08:34 31.10.2016

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради