Осінь...ДНЗ № 16 "Берізка"
Осінь...ДНЗ № 16 \"Берізка\"

Осінь...ДНЗ № 16 "Берізка"

В дошкільному навчальному закладі №16 «Берізка» пройшло театралізоване дійство для дітей різновікової групи «Гарбузова родина». Зрозуміле, з доступним сюжетом та яскравими персонажами. Театралізована вистава пройшла у затишному колі дітей, вихователів та батьків. В підготовці свята нам допомагали батьки маленьких акторів, вони готували костюми для своїх діточок. Вистава пройшла успішно, глядачі щедро дарували артистам гучні оплески. Осіннє свято для дітей молодшого віку «Пора ця - осінню зветься» подарувало вихованцям багато вражень. Педагоги організували цікавий ранок з веселими іграшками («Прогулянка в дощик», «Гра з зайчиком»…) веселими пісеньками та таночками. У кінці свята осінь пригостила малюків смачними гостинцями.

Альбом: Осінь...ДНЗ № 16 "Берізка" Альбом: Осінь...ДНЗ № 16 "Берізка" Альбом: Осінь...ДНЗ № 16 "Берізка" Альбом: Осінь...ДНЗ № 16 "Берізка" Альбом: Осінь...ДНЗ № 16 "Берізка"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/106 | Переглядів: 107Дата публікації: 09:18 07.11.2016

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)