ДНЗ № 13 " Світлячок"
ДНЗ № 13 \" Світлячок\"

ДНЗ № 13 " Світлячок"

Наразі в дитячому закладі №13 « Світлячок» м.Білицьке сталася приємна новина. Завдяки турботі Білицької міської ради та особисто міського голови О. Т. Заварзіна реконструйовано вуличне освітлення в ДНЗ №13 «Світлячок». Наш дитячий садок, його подвір’я засяяло дюжиною маленьких сонечок, що викликає не аби яку радість у дітей та задоволення у батьків. Завдяки такому освітленню ми маємо можливість більше часу проводити на свіжому повітрі. Вечірня прогулянка та безпечний шлях додому - запорука фізичного та психічного здоров’я дитини.

Шановний Олександре Тихоновичу! Від імені колективу дошкільного закладу №13 «Світлячок» Білицької міської ради дітей ,батьків від мене особисто,приміть щіру вдячність за такий дарунок.

З повагою,

завідувачка ДНЗ№13 «Світлячок» Копцева М.В.

Альбом: ДНЗ № 13 " Світлячок" Альбом: ДНЗ № 13 " Світлячок" Альбом: ДНЗ № 13 " Світлячок" Альбом: ДНЗ № 13 " Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/108 | Переглядів: 103Дата публікації: 09:24 14.11.2016

Подій не заплановано