ДНЗ № 13 " Світлячок"
ДНЗ № 13 \" Світлячок\"

ДНЗ № 13 " Світлячок"

Наразі в дитячому закладі №13 « Світлячок» м.Білицьке сталася приємна новина. Завдяки турботі Білицької міської ради та особисто міського голови О. Т. Заварзіна реконструйовано вуличне освітлення в ДНЗ №13 «Світлячок». Наш дитячий садок, його подвір’я засяяло дюжиною маленьких сонечок, що викликає не аби яку радість у дітей та задоволення у батьків. Завдяки такому освітленню ми маємо можливість більше часу проводити на свіжому повітрі. Вечірня прогулянка та безпечний шлях додому - запорука фізичного та психічного здоров’я дитини.

Шановний Олександре Тихоновичу! Від імені колективу дошкільного закладу №13 «Світлячок» Білицької міської ради дітей ,батьків від мене особисто,приміть щіру вдячність за такий дарунок.

З повагою,

завідувачка ДНЗ№13 «Світлячок» Копцева М.В.

Альбом: ДНЗ № 13 " Світлячок" Альбом: ДНЗ № 13 " Світлячок" Альбом: ДНЗ № 13 " Світлячок" Альбом: ДНЗ № 13 " Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/108 | Переглядів: 79Дата публікації: 09:24 14.11.2016

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!