Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
БІЛИЦЬКІ ЗІРКИ «ЗІРКОВОГО ПАРАДУ - 2016»
БІЛИЦЬКІ ЗІРКИ «ЗІРКОВОГО ПАРАДУ - 2016»

Поділитися новиною:

БІЛИЦЬКІ ЗІРКИ «ЗІРКОВОГО ПАРАДУ - 2016»

З 25 по 27 листопада 2016 року в одному з найпрекрасніших міст Європи – Львові відбувся Міжнародний фестиваль – конкурс «Зірковий Парад 2016».

З 25 по 27 листопада 2016 року в одному з найпрекрасніших міст Європи – Львові відбувся Міжнародний фестиваль – конкурс «Зірковий Парад 2016». В Палаці Культури ім. Гната Хоткевича зібралось більше 4 тисяч конкурсантів з різних країн. Львів, який сьогодні нагадує музей під відкритим небом і розміщує у себе більше 2000 культурних пам’яток, дуже гостинно прийняв Білицьких музикантів. Дуже компетентне журі, в складі якого були заслужені артисти, діячі культури і мистецтв, представники шоу – бізнесу, одноголосно за 10 бальною шкалою, оцінили талант наших конкурсантів.

В результаті, в конкурентній боротьбі, в номінації естрадний вокал, категорії «професіонали» - вокальне тріо Білицької музичної школи «Melodi mix», в складі Безсмертної Вероніки, Тіщенко Ганни та Охріменко Ганни одержали перше призове місце. А в номінації інструментальний жанр, категорія «професіонали», викладач музичної школи Федорчук Максим теж отримав перемогу та дуже вразив журі віртуозною грою на акордеоні! Іменні кубки фестивалю, Дипломи та Сертифікати на участь в Міжнародних фестивалях – конкурсах знижкою від 30%-50% були урочисто вручені нашим переможцям.

Білицька музична школа дуже пишається своїми молодими та вже професійними талантами! Ми бажаємо їм успіху, натхнення та подальшого творчого розвитку!

 

Директор Білицької музичної школи№2 Корячко Т.Г.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/110 | Переглядів: 86Дата публікації: 17:13 29.11.2016
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих