БІЛИЦЬКІ ЗІРКИ «ЗІРКОВОГО ПАРАДУ - 2016»

БІЛИЦЬКІ ЗІРКИ «ЗІРКОВОГО ПАРАДУ - 2016»

З 25 по 27 листопада 2016 року в одному з найпрекрасніших міст Європи – Львові відбувся Міжнародний фестиваль – конкурс «Зірковий Парад 2016». В Палаці Культури ім. Гната Хоткевича зібралось більше 4 тисяч конкурсантів з різних країн. Львів, який сьогодні нагадує музей під відкритим небом і розміщує у себе більше 2000 культурних пам’яток, дуже гостинно прийняв Білицьких музикантів. Дуже компетентне журі, в складі якого були заслужені артисти, діячі культури і мистецтв, представники шоу – бізнесу, одноголосно за 10 бальною шкалою, оцінили талант наших конкурсантів.

В результаті, в конкурентній боротьбі, в номінації естрадний вокал, категорії «професіонали» - вокальне тріо Білицької музичної школи «Melodi mix», в складі Безсмертної Вероніки, Тіщенко Ганни та Охріменко Ганни одержали перше призове місце. А в номінації інструментальний жанр, категорія «професіонали», викладач музичної школи Федорчук Максим теж отримав перемогу та дуже вразив журі віртуозною грою на акордеоні! Іменні кубки фестивалю, Дипломи та Сертифікати на участь в Міжнародних фестивалях – конкурсах знижкою від 30%-50% були урочисто вручені нашим переможцям.

Білицька музична школа дуже пишається своїми молодими та вже професійними талантами! Ми бажаємо їм успіху, натхнення та подальшого творчого розвитку!

Директор Білицької музичної школи№2 Корячко Т.Г.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/110 | Переглядів: 67Дата публікації: 17:13 29.11.2016

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!