Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок»
Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок»

Поділитися новиною:

Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок»

За наказом №70 від 14.11.2016 року «Про організацію та проведення тижня безпеки руху» по ДНЗ№13 «Світлячок» був розроблений план заходів проведення тижня безпеки руху з 14.11.16 - 21.11.16 р.р.

За наказом №70 від 14.11.2016 року «Про організацію та проведення тижня безпеки руху» по ДНЗ№13 «Світлячок» був розроблений план заходів проведення тижня безпеки руху з 14.11.16 - 21.11.16 р.р.

Метою даного заходу є запобігання дорожньо-транспортного травматизму серед вихованців.

Згідно плану роботи вихователями 2-ої молодшої групи Сидорової Н.Н.,середньої групи Жукотскої Л. Б., старшої групи Єфименко В.А.,Дугельної Л. А. проведені бесіди «Мій шлях в дитячий сад», «Про правила дорожнього руху», «Вулиця повна несподіванок », заняття за темами: «Безпека на дорогах», «Бережися автомобіля», «На варті порядку», «Правила дорожнього руху», «В школі дорожніх наук», «Навіщо потрібні дорожні знаки ?». Планувалися дидактичні ігри «Я - грамотний пішохід», «Вгадай знак»,«Три сигналу світлофора», «Азбука дороги»; настільні ігри «Склади дорогу», «Збери автомобіль» ; рухливі ігри «Ми-пішоходи», «Кольорові автомобілі», «Світлофор»; сюжетно-рольові ігри «Подорож і водії» З дітьми були проведені екскурсії по місту, цільові прогулянки по вулицях міста, проводилися спостереження за рухомим транспортом і за рухом пішоходів,розглядалися дорожні знаки.

У другій половині дня діти знайомилися з художньої літературою Р. Бойко «Моя вулиця», А. Іванов «Як нерозлучні друзі переходили дорогу», М. Красоткіна «Про тисячі бід, проте гратись не слід»,

У. Козловська «Академія малюка на дорозі».

На протязі неділі була проведені консультації з батьками:

«Батькам - автолюбителям»; «Увага - дорога» «Виховання безпечної поведінки на вулицях».

Для батьків були оформлені папки-пересування «Рекомендації для батьків про правила дорожнього руху» (у всіх вікових групах). Листівки-звернення для батьків про виконання ПДР взимку, у вихідні дні; виготовлення буклетів та пам'яток для батьків про безпечну поведінку на дорозі. Розроблений цикл бесід з батьками про безпечну поведінку дітей на вулицях і дорогах, у транспорті.

17 листопада 2016 року були проведені загальні батьківські збори, де завідувач ДНЗ Копцева М.В. зробила акцент на безпечне поводження на вулицях і дорогах міста, перевезення дітей з використанням дитячих утримуючих пристроїв, з висвітленням проблем дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

 
Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок» Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок» Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок» Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок» Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок» Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок» Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок» Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок» Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок» Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок» Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок» Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок» Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок» Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок» Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок» Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок» Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок» Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок» Альбом: Звіт про проведення тижня безпеки руху в ДНЗ№13 «Світлячок»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/111 | Переглядів: 456Дата публікації: 13:49 02.12.2016
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих