ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ. ДНЗ № 13
ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ.
ДНЗ № 13

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ. ДНЗ № 13

Морозна нічка візерунки На вікнах старанно пряде. Йде Миколай, несе дарунки І в кожну хату він зайде.

Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівництва, радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. Відкриває новорічні свята – День Святого Миколая.

19 грудня в дошкільному закладі №13 «Світлячок» пройшло свято до дня Святого Миколая.Діти залюбки подивилися казкову виставу,яку підготували діти старшої групи «Крабики» зі своїм вихователем Єфименко В.А. та музичним керівником Симоновой О.К. У виставі приймали участь діти старшої та санаторної групи: Демченко Віолета, Лягуша Микита, Воронова Аня у ролі синички та Суханова Еріка у ролі ангела. Ролі дорослих виконували: матуся - Дугельна Л.А., чортеня Антипко - Петрова К.В., Хурделиця - Бойченко О.В. та Святий Миколай - Кшнякіна Н.М.

З розповіді вихователя діти дізналися про цікаві моменти з життя Святого Миколая, звідки з’явилася традиція святкувати це свято. Проводячи його

вихователі намагалися доторкнутися до кожної струночки дитячої душі та викликати бажання наслідувати традиціям свого народу.

Всі отримали від свята масу позитивних емоцій, дізналися, що Святий Миколай приходить до слухняних діточок. Свято вийшло цікаве, веселе і дуже значуще для дітей.

І ось нарешті до діточок завітав Святий Миколай. Він залюбки прослухав вірші та пісні,а потім пригостив кожну дитину солодким подарунком.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/119 | Переглядів: 72Дата публікації: 16:55 19.12.2016

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!