ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ. ДНЗ № 13
ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ.
ДНЗ № 13

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ. ДНЗ № 13

Морозна нічка візерунки На вікнах старанно пряде. Йде Миколай, несе дарунки І в кожну хату він зайде.

Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівництва, радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. Відкриває новорічні свята – День Святого Миколая.

19 грудня в дошкільному закладі №13 «Світлячок» пройшло свято до дня Святого Миколая.Діти залюбки подивилися казкову виставу,яку підготували діти старшої групи «Крабики» зі своїм вихователем Єфименко В.А. та музичним керівником Симоновой О.К. У виставі приймали участь діти старшої та санаторної групи: Демченко Віолета, Лягуша Микита, Воронова Аня у ролі синички та Суханова Еріка у ролі ангела. Ролі дорослих виконували: матуся - Дугельна Л.А., чортеня Антипко - Петрова К.В., Хурделиця - Бойченко О.В. та Святий Миколай - Кшнякіна Н.М.

З розповіді вихователя діти дізналися про цікаві моменти з життя Святого Миколая, звідки з’явилася традиція святкувати це свято. Проводячи його

вихователі намагалися доторкнутися до кожної струночки дитячої душі та викликати бажання наслідувати традиціям свого народу.

Всі отримали від свята масу позитивних емоцій, дізналися, що Святий Миколай приходить до слухняних діточок. Свято вийшло цікаве, веселе і дуже значуще для дітей.

І ось нарешті до діточок завітав Святий Миколай. Він залюбки прослухав вірші та пісні,а потім пригостив кожну дитину солодким подарунком.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/119 | Переглядів: 43Дата публікації: 16:55 19.12.2016

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!