ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ. ДНЗ № 13
ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ.
ДНЗ № 13

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ. ДНЗ № 13

Морозна нічка візерунки На вікнах старанно пряде. Йде Миколай, несе дарунки І в кожну хату він зайде.

Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівництва, радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. Відкриває новорічні свята – День Святого Миколая.

19 грудня в дошкільному закладі №13 «Світлячок» пройшло свято до дня Святого Миколая.Діти залюбки подивилися казкову виставу,яку підготували діти старшої групи «Крабики» зі своїм вихователем Єфименко В.А. та музичним керівником Симоновой О.К. У виставі приймали участь діти старшої та санаторної групи: Демченко Віолета, Лягуша Микита, Воронова Аня у ролі синички та Суханова Еріка у ролі ангела. Ролі дорослих виконували: матуся - Дугельна Л.А., чортеня Антипко - Петрова К.В., Хурделиця - Бойченко О.В. та Святий Миколай - Кшнякіна Н.М.

З розповіді вихователя діти дізналися про цікаві моменти з життя Святого Миколая, звідки з’явилася традиція святкувати це свято. Проводячи його

вихователі намагалися доторкнутися до кожної струночки дитячої душі та викликати бажання наслідувати традиціям свого народу.

Всі отримали від свята масу позитивних емоцій, дізналися, що Святий Миколай приходить до слухняних діточок. Свято вийшло цікаве, веселе і дуже значуще для дітей.

І ось нарешті до діточок завітав Святий Миколай. Він залюбки прослухав вірші та пісні,а потім пригостив кожну дитину солодким подарунком.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/119 | Переглядів: 47Дата публікації: 16:55 19.12.2016

Подій не заплановано