ДОРОГИЕ ЖЕНЩИНЫ!
ДОРОГИЕ  ЖЕНЩИНЫ!

ДОРОГИЕ ЖЕНЩИНЫ!

ПОЗДРАВЛЕНИЕ ГОРОДСКОГО ГОЛОВЫ А.Т.ЗАВАРЗИНА С 8 МАРТА

В этот солнечный радостный день хочу от всего сердца поздравить вас с прекрасным праздником - Днем 8 Марта!

Во все времена женщина была символом жизни, источником красоты и вдохновения.

Именно вам каждый из нас обязан своим появлением на свет. Нежные материнские руки дарят нам ласку, ограждают от жизненных неприятностей, направляют на путь истины, добра и справедливости.
Женщина является не только хранительницей семейного очага.

Со многими «мужскими» делами вы нередко справляетесь лучше самих мужчин. Но несмотря ни на что, вы всегда остаетесь обаятельными, добрыми, находите в себе силы прощать наши ошибки. Теплом своих сердец, любовью, терпением и верностью оберегаете родных и близких.

В этот день я обращаю к вам искренние слова благодарности и восхищения!

От всей души желаю здоровья, молодости, личного счастья! Оставайтесь всегда такими же яркими и неповторимыми!

Пусть ваши глаза лучатся радостным светом и сбываются все мечты!

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/12 | Переглядів: 63Дата публікації: 10:47 04.03.2016

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!