НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13

НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13

Для кожної дитини Новий рік, безсумнівно, є одним з найулюбленіших і надовго запам'ятовуючихся свят, так як,саме він несе в собі атмосферу чарівництва і чудес. З 27 та 29 грудня у ДНЗ№13 «Світлячок"відбулися новорічні свята в ясельній групі «Промінчики»(вихователі В.І.Гофман та Л.А.Дугельна),молодшій групі «Гномики» (вихователі Н.М.Сидорова та Л.Б.Жукотська) та санаторній групі «Чомучки». Всі малюки були в чудових костюмах. Завдяки спільним зусиллям всих учасників педагогічного процесу під час новорічних свят панувала прекрасна, чарівна атмосфера! Великою несподіванкою для всіх став приїзд гостей, помічника народного депутата України Євгена Борисовича Геллера Алевтини В’ячеславівни Короткової,яка подарувала дітям санаторної групи та переселенцям солодощі ,а вихованцям всіх вікових груп різноманітні подарунки: розвиваючі ігри,конструктори,пазли,спортивний інвентар м’ячі,обручі,палки,бадмінтон,скакалки.

Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/120 | Переглядів: 71Дата публікації: 16:58 29.12.2016

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017