НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13

НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13

Для кожної дитини Новий рік, безсумнівно, є одним з найулюбленіших і надовго запам'ятовуючихся свят, так як,саме він несе в собі атмосферу чарівництва і чудес. З 27 та 29 грудня у ДНЗ№13 «Світлячок"відбулися новорічні свята в ясельній групі «Промінчики»(вихователі В.І.Гофман та Л.А.Дугельна),молодшій групі «Гномики» (вихователі Н.М.Сидорова та Л.Б.Жукотська) та санаторній групі «Чомучки». Всі малюки були в чудових костюмах. Завдяки спільним зусиллям всих учасників педагогічного процесу під час новорічних свят панувала прекрасна, чарівна атмосфера! Великою несподіванкою для всіх став приїзд гостей, помічника народного депутата України Євгена Борисовича Геллера Алевтини В’ячеславівни Короткової,яка подарувала дітям санаторної групи та переселенцям солодощі ,а вихованцям всіх вікових груп різноманітні подарунки: розвиваючі ігри,конструктори,пазли,спортивний інвентар м’ячі,обручі,палки,бадмінтон,скакалки.

Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/120 | Переглядів: 61Дата публікації: 16:58 29.12.2016

18.08.2017
14:00 - Засідання чергової 18 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 18 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання

4. Про подовження оренди нерухомого майназа адресою м.Білицьке, вул. Миру, б.15.

5. Про подовження оренди дитячих атракціонів комунальному підприємству „Білицький міський парк культури та відпочинку”

6. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

7. Про затвердження детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Білицьке, вул.Швецова, буд.19
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

8. Про передачу у власність земельної ділянки Нехаєвському В.М.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Сліпенко С.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Безсонову А.М..
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

11. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Ковальчук Н.Г.

12. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Лагойко Т.В
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Рак О.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про передачу у власність земельної ділянки Ловіну І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:18.08.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)