НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13

НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13

Для кожної дитини Новий рік, безсумнівно, є одним з найулюбленіших і надовго запам'ятовуючихся свят, так як,саме він несе в собі атмосферу чарівництва і чудес. З 27 та 29 грудня у ДНЗ№13 «Світлячок"відбулися новорічні свята в ясельній групі «Промінчики»(вихователі В.І.Гофман та Л.А.Дугельна),молодшій групі «Гномики» (вихователі Н.М.Сидорова та Л.Б.Жукотська) та санаторній групі «Чомучки». Всі малюки були в чудових костюмах. Завдяки спільним зусиллям всих учасників педагогічного процесу під час новорічних свят панувала прекрасна, чарівна атмосфера! Великою несподіванкою для всіх став приїзд гостей, помічника народного депутата України Євгена Борисовича Геллера Алевтини В’ячеславівни Короткової,яка подарувала дітям санаторної групи та переселенцям солодощі ,а вихованцям всіх вікових груп різноманітні подарунки: розвиваючі ігри,конструктори,пазли,спортивний інвентар м’ячі,обручі,палки,бадмінтон,скакалки.

Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13 Альбом: НОВОРІЧНІ СВЯТА ДНЗ № 13
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/120 | Переглядів: 84Дата публікації: 16:58 29.12.2016

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)