XI Регіональний фестиваль духовної музики «Крещением отверзаються небеса»

XI Регіональний фестиваль духовної музики «Крещением отверзаються небеса»

XI Регіональний фестиваль духовної музики «Крещением отверзаються небеса» відбувся 23 січня у Палаці культури Шахтоуправління «Покровське». Захід дуже представницький збирає велику кількість виконавців та слухачів, прихильників духовної музики. На фестивалі були представники міст: Краматорськ, Покровськ, Білицьке, Родинське, Добропілля, Мирноград, Новогродівка, Гришине, Авдіївка. Колективи показували досить високу майстерність під час виконання творів. Вражала різноманітність творів відомих композиторів, які були включені у програму. Зі сцени лунала музика духовних пісньоспівів, які прославляли Різдво Хрестове, Хрещення Господне, колядки, щедрівки.

Хор викладачів Білицької музичної школи у цьому році буде відзначати свій 25-річний ювілей, тому до участі у ХІ фестивалі готувався с піднесенням та відповідальністю. Вдалий виступ колективу був відзначений Грамотою Лауреата, а також солодощами від БФ «Надія». Ось імена учасників хору «Благовіст»: Андрєєв О.М., Андрєєва Л.В., Нестеренко А.М., Безсмертна В.С., Тіщенко Г.В., Подзіна А.П., Чуєва І.І., Корячко Т.Г., Савірська О.С., Леонова О.В., Годлик М.М., Стьопіна І.В., керівник Губа Г.І.

Хор духовної музики Благовіст виник на початку 90-х років минулого століття, коли почалось відродження духовності, зняті заборони на цілий пласт музики видатних композиторів, які писали для богослужінь. Це композитори:  Д.С.Бортнянський, А.Л.Ведель, М.С.Березовський, О.Ф.Львов, Г.Я.Ломакін, П.І.Чайковський, С.І. Танєєв, А.А. Архангельський, П.Турчанінов, П.Г.Чесноков, С.В.Рахманінов, М.Д.Леонтович, К.Г.Стеценко та багато-багато інших.

Перший виступ хору благовіст відбувся 15 лютого 1992 року, на площі біля будинку культури ім.Т.Г.Шевченка міста Білицьке, коли був проведений молебень з нагоди Стрітення Господнього. Стояв морозний день і нам прийшлось співати у фойє будинку культури. Люди вперше почули злагоджений спів хору а капела, де хто казав що поставили платівку (запис). Від тоді й почав свій творчий шлях колектив хору. В цьому році хор відзначає свій 25-річний ЮВІЛЕЙ. До складу хору входять викладачі Білицької музичної школи.  Весь цей час керує хором Григорій Іванович Губа.

Альбом:                 XI Регіональний фестиваль духовної музики «Крещением отверзаються небеса» Альбом:                 XI Регіональний фестиваль духовної музики «Крещением отверзаються небеса» Альбом:                 XI Регіональний фестиваль духовної музики «Крещением отверзаються небеса» Альбом:                 XI Регіональний фестиваль духовної музики «Крещением отверзаються небеса» Альбом:                 XI Регіональний фестиваль духовної музики «Крещением отверзаються небеса»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/127 | Переглядів: 71Дата публікації: 13:46 25.01.2017

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!