XI Регіональний фестиваль духовної музики «Крещением отверзаються небеса»

XI Регіональний фестиваль духовної музики «Крещением отверзаються небеса»

XI Регіональний фестиваль духовної музики «Крещением отверзаються небеса» відбувся 23 січня у Палаці культури Шахтоуправління «Покровське». Захід дуже представницький збирає велику кількість виконавців та слухачів, прихильників духовної музики. На фестивалі були представники міст: Краматорськ, Покровськ, Білицьке, Родинське, Добропілля, Мирноград, Новогродівка, Гришине, Авдіївка. Колективи показували досить високу майстерність під час виконання творів. Вражала різноманітність творів відомих композиторів, які були включені у програму. Зі сцени лунала музика духовних пісньоспівів, які прославляли Різдво Хрестове, Хрещення Господне, колядки, щедрівки.

Хор викладачів Білицької музичної школи у цьому році буде відзначати свій 25-річний ювілей, тому до участі у ХІ фестивалі готувався с піднесенням та відповідальністю. Вдалий виступ колективу був відзначений Грамотою Лауреата, а також солодощами від БФ «Надія». Ось імена учасників хору «Благовіст»: Андрєєв О.М., Андрєєва Л.В., Нестеренко А.М., Безсмертна В.С., Тіщенко Г.В., Подзіна А.П., Чуєва І.І., Корячко Т.Г., Савірська О.С., Леонова О.В., Годлик М.М., Стьопіна І.В., керівник Губа Г.І.

Хор духовної музики Благовіст виник на початку 90-х років минулого століття, коли почалось відродження духовності, зняті заборони на цілий пласт музики видатних композиторів, які писали для богослужінь. Це композитори:  Д.С.Бортнянський, А.Л.Ведель, М.С.Березовський, О.Ф.Львов, Г.Я.Ломакін, П.І.Чайковський, С.І. Танєєв, А.А. Архангельський, П.Турчанінов, П.Г.Чесноков, С.В.Рахманінов, М.Д.Леонтович, К.Г.Стеценко та багато-багато інших.

Перший виступ хору благовіст відбувся 15 лютого 1992 року, на площі біля будинку культури ім.Т.Г.Шевченка міста Білицьке, коли був проведений молебень з нагоди Стрітення Господнього. Стояв морозний день і нам прийшлось співати у фойє будинку культури. Люди вперше почули злагоджений спів хору а капела, де хто казав що поставили платівку (запис). Від тоді й почав свій творчий шлях колектив хору. В цьому році хор відзначає свій 25-річний ЮВІЛЕЙ. До складу хору входять викладачі Білицької музичної школи.  Весь цей час керує хором Григорій Іванович Губа.

Альбом:                 XI Регіональний фестиваль духовної музики «Крещением отверзаються небеса» Альбом:                 XI Регіональний фестиваль духовної музики «Крещением отверзаються небеса» Альбом:                 XI Регіональний фестиваль духовної музики «Крещением отверзаються небеса» Альбом:                 XI Регіональний фестиваль духовної музики «Крещением отверзаються небеса» Альбом:                 XI Регіональний фестиваль духовної музики «Крещением отверзаються небеса»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/127 | Переглядів: 111Дата публікації: 13:46 25.01.2017

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!