Святкові ранки-вітання з 8 Березня

Святкові ранки-вітання з 8 Березня

У дошкільному навчальному закладі № 13 «Світлячок» розпочались святкові ранки-вітання з жіночим днем 8 Березня

Малеча запрошує на свята мам та бабусь, аби подарувати їм дорогі серцю хвилини радості.

В цьому році ми вирішили прикрасити музичний зал повітряними кулями. На нашу думку вийшло непогано.

Кожна група приготувала для мам свій сюрприз.

Діти читали мамам і бабусям вірші, співали пісні, грали і танцювали. А ігри і танці разом з мамами, доставили малюкам незвичайну радість. На ранок прийшов пустотливий клоун Кльопа, щоб привітати зі святом всіх мам, бабусь та дівчаток! Свято пройшло весело, жваво, радісно!Діти та матусі отримали масу задоволення та позитивних емоцій.

Пропоную вашій увазі фото звіт з ранку «Іграшки в гостях у малят! » в молодшій групі.

В середній групі до дітей в гості завітав чарівний Джин та запропонував їм відправитися в подорож до Маминої країни. Там всі побували на острові розваг, в долині маминих мрій, на річці маминих турбот квітковій галявині. Матусі приймали активну участь в конкурсах разом з дітьми. Діти з радістю танцювали, розповідали вірші для матусь та бабусь, співали пісні. Наприкінці свята діти з усмішками та щастям в очах подарували квіти, виготовлені своїми руками вони влаштували справжнє та незабутнє свято.

Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/13 | Переглядів: 114Дата публікації: 10:56 03.03.2016

Подій не заплановано