Святкові ранки-вітання з 8 Березня

Святкові ранки-вітання з 8 Березня

У дошкільному навчальному закладі № 13 «Світлячок» розпочались святкові ранки-вітання з жіночим днем 8 Березня

Малеча запрошує на свята мам та бабусь, аби подарувати їм дорогі серцю хвилини радості.

В цьому році ми вирішили прикрасити музичний зал повітряними кулями. На нашу думку вийшло непогано.

Кожна група приготувала для мам свій сюрприз.

Діти читали мамам і бабусям вірші, співали пісні, грали і танцювали. А ігри і танці разом з мамами, доставили малюкам незвичайну радість. На ранок прийшов пустотливий клоун Кльопа, щоб привітати зі святом всіх мам, бабусь та дівчаток! Свято пройшло весело, жваво, радісно!Діти та матусі отримали масу задоволення та позитивних емоцій.

Пропоную вашій увазі фото звіт з ранку «Іграшки в гостях у малят! » в молодшій групі.

В середній групі до дітей в гості завітав чарівний Джин та запропонував їм відправитися в подорож до Маминої країни. Там всі побували на острові розваг, в долині маминих мрій, на річці маминих турбот квітковій галявині. Матусі приймали активну участь в конкурсах разом з дітьми. Діти з радістю танцювали, розповідали вірші для матусь та бабусь, співали пісні. Наприкінці свята діти з усмішками та щастям в очах подарували квіти, виготовлені своїми руками вони влаштували справжнє та незабутнє свято.

Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня Альбом: Святкові ранки-вітання з 8 Березня
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/13 | Переглядів: 105Дата публікації: 10:56 03.03.2016

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!