Театр – це завжди свято!

Театр – це завжди свято!

02.02.2017 року в місті Білицьке в Дошкільному навчальному закладі №15 «Малятко» батьки показали шоу великих ляльок для дошкільників

Різноманітні музичні розваги, які проводяться в дитячому садку, дають малятам велику втіху й радість. Естетична атмосфера розваги, у якій дитина діє разом із дорослими, має заохочувати її створювати гарний настрій, радіти спільним музичним забавам та співам і власним проявам музичної творчості.Театр є одним з найбільш  доступних сприйняттю дошкільника сфер мистецтва. З ним пов'язані яскраві враження та нові почуття. А як цікаво бути не тільки глядачами, а й учасниками вистави і дорослим, і дітям! Навіть, у сучасному світі, де повно інших, більш новомодних  розваг , ляльковий театр продовжує гідно займати своє почесне місце. Адже саме ляльковий театр сприятливо впливає на формування особистості дитини, починаючи із самого раннього віку. За допомогою повчальних сюжетів діти вперше дізнаються про такі поняття, як добро і зло, справедливість, хороший і поганий, винагорода за добрі вчинки та інше. Театр доставляє багато радості дитині, приваблює своєю яскравістю, барвистістю, динамікою. Театралізована діяльність в нашому садку займає гідне місце. Протягом навчального року вихователі усіх груп поповнюють театральні куточки. Згідно віку малят у групах можна побачити пальчиковий театр, театр на ложках, лялькові театри, «казки на фартушках» , театри на дисках. Діти із задоволенням приймають участь у виставах, стають режисерами, акторами, костюмерами своїх виступів. Особливо  приємно мешканцям дитсадка,коли театральну виставу показують батьки, а ляльки мають зріст під саму стелю. Так 02.02.2017 року в місті Білицьке в Дошкільному навчальному закладі №15 «Малятко» батьки показали шоу великих ляльок для дошкільників. Діти із задоволенням зустрічали гостей, які прийшли до них розважитись: це і улюблений усіма дітлахами Лунтік, який разом із дітьми змагався в різних забавах, і Роза з  відомого мультфільму «Барбоскіни» , і відомі всім Міккі Маус із подругою  Міні.  Тож малюки радо зустрічали персонажів з улюблених мультфільмів, які дарували малечі можливість погратися, позмагатися, повеселитися і пригостили солодкими гостинцями. Дуже  хочеться висловити велику подяку батькам групи «Дзвоники» Леоновим -  Надії Василівні та Миколаю Павловичу та матусі  Разінкіній  Галині Василівні – гр. «Капітошки» за організацію та проведення театралізованої вистави великих ляльок, яка ще довго буде в пам'яті малюків та  працівників закладу.

Альбом: Театр – це завжди свято! Альбом: Театр – це завжди свято! Альбом: Театр – це завжди свято! Альбом: Театр – це завжди свято! Альбом: Театр – це завжди свято! Альбом: Театр – це завжди свято! Альбом: Театр – це завжди свято! Альбом: Театр – це завжди свято!
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/133 | Переглядів: 69Дата публікації: 16:38 15.02.2017

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!