Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Театр – це завжди свято!
Театр – це завжди свято!

Поділитися новиною:

Театр – це завжди свято!

02.02.2017 року в місті Білицьке в Дошкільному навчальному закладі №15 «Малятко» батьки показали шоу великих ляльок для дошкільників

Різноманітні музичні розваги, які проводяться в дитячому садку, дають малятам велику втіху й радість. Естетична атмосфера розваги, у якій дитина діє разом із дорослими, має заохочувати її створювати гарний настрій, радіти спільним музичним забавам та співам і власним проявам музичної творчості.Театр є одним з найбільш  доступних сприйняттю дошкільника сфер мистецтва. З ним пов'язані яскраві враження та нові почуття. А як цікаво бути не тільки глядачами, а й учасниками вистави і дорослим, і дітям! Навіть, у сучасному світі, де повно інших, більш новомодних  розваг , ляльковий театр продовжує гідно займати своє почесне місце. Адже саме ляльковий театр сприятливо впливає на формування особистості дитини, починаючи із самого раннього віку. За допомогою повчальних сюжетів діти вперше дізнаються про такі поняття, як добро і зло, справедливість, хороший і поганий, винагорода за добрі вчинки та інше. Театр доставляє багато радості дитині, приваблює своєю яскравістю, барвистістю, динамікою. Театралізована діяльність в нашому садку займає гідне місце. Протягом навчального року вихователі усіх груп поповнюють театральні куточки. Згідно віку малят у групах можна побачити пальчиковий театр, театр на ложках, лялькові театри, «казки на фартушках» , театри на дисках. Діти із задоволенням приймають участь у виставах, стають режисерами, акторами, костюмерами своїх виступів. Особливо  приємно мешканцям дитсадка,коли театральну виставу показують батьки, а ляльки мають зріст під саму стелю. Так 02.02.2017 року в місті Білицьке в Дошкільному навчальному закладі №15 «Малятко» батьки показали шоу великих ляльок для дошкільників. Діти із задоволенням зустрічали гостей, які прийшли до них розважитись: це і улюблений усіма дітлахами Лунтік, який разом із дітьми змагався в різних забавах, і Роза з  відомого мультфільму «Барбоскіни» , і відомі всім Міккі Маус із подругою  Міні.  Тож малюки радо зустрічали персонажів з улюблених мультфільмів, які дарували малечі можливість погратися, позмагатися, повеселитися і пригостили солодкими гостинцями. Дуже  хочеться висловити велику подяку батькам групи «Дзвоники» Леоновим -  Надії Василівні та Миколаю Павловичу та матусі  Разінкіній  Галині Василівні – гр. «Капітошки» за організацію та проведення театралізованої вистави великих ляльок, яка ще довго буде в пам'яті малюків та  працівників закладу.

Альбом: Театр – це завжди свято! Альбом: Театр – це завжди свято! Альбом: Театр – це завжди свято! Альбом: Театр – це завжди свято! Альбом: Театр – це завжди свято! Альбом: Театр – це завжди свято! Альбом: Театр – це завжди свято! Альбом: Театр – це завжди свято!
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/133 | Переглядів: 147Дата публікації: 16:38 15.02.2017
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих