Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників

Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників

16 лютого 2017 року у ДНЗ № 13 «Світлячок» відбулося засідання ПНМК вихователів м. Добропілля груп середнього віку з теми «Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників».

16 лютого 2017 року  у ДНЗ № 13 «Світлячок» відбулося засідання ПНМК вихователів м. Добропілля груп середнього віку з теми «Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників». Метою засідання було підвищення рівня  професійної компетентності педагогів щодо організації екологічної освіти дітей дошкільного віку.

Під час засідання учасники ознайомились з сучасними підходами до екологічної освіти дошкільників. Закріпили знання про форми, методи та прийоми роботи з дітьми.

Вихователі переглянули заняття в середній групі на тему «Земля наш спільний дім»,яке провела вихователь Бойченко Оксана Василівна. На занятті використовувалась музикотерапевтична педагогіка Піснезнайка. Діти розповіли про те,які планети існують в нашій сонячній системі; закріпили знання про глобус; спробували себе в роботі з картою, а потім перетворились на дослідників та провели дослід виверження вулкану. Після чого перемістилися за столи для виготовлення картин у стилі пластилінографія  «Планета Земля». Діти отримали купу задоволення і позитивних емоцій  та показали свій високий рівень знань. На згадку про заняття діти презентували для гостей голуба, як символ мира на нашій планеті.

В теоретичній частині виступили вихователі:

«Формування екологічної свідомості у дітей середнього дошкільного віку»

інформаційна доповідь Гутнік І.В. вихователь ДНЗ №9.

«Виховання позитивного ставлення до природи у дошкільників» з досвіду роботи Дугельна Л.А. вихователь ДНЗ №13.

« Нестандартні підходи до створення еколого – розвивального середовища у ДНЗ. Еколого – дослідницький центр» презентація Мороз І.В. . вихователь ДНЗ №22.

«Лепбук – ландшафтний дизайн у ДНЗ» презентація Ротор М.В. вихователь ДНЗ №3.

В практичній частині вихователь ДНЗ №13 Жукотська Л.Б. провела з вихователями екологічну гру брейн – ринг «Педагогічний експрес».

Всі учасники ПМНК приймали активну участь під час обміну думками.

Альбом: Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників Альбом: Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників Альбом: Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників Альбом: Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників Альбом: Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників Альбом: Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників Альбом: Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/136 | Переглядів: 64Дата публікації: 10:34 16.02.2017

18.08.2017
14:00 - Засідання чергової 18 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 18 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання

4. Про подовження оренди нерухомого майназа адресою м.Білицьке, вул. Миру, б.15.

5. Про подовження оренди дитячих атракціонів комунальному підприємству „Білицький міський парк культури та відпочинку”

6. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

7. Про затвердження детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Білицьке, вул.Швецова, буд.19
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

8. Про передачу у власність земельної ділянки Нехаєвському В.М.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Сліпенко С.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Безсонову А.М..
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

11. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Ковальчук Н.Г.

12. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Лагойко Т.В
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Рак О.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про передачу у власність земельної ділянки Ловіну І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:18.08.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)