Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників

Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників

16 лютого 2017 року у ДНЗ № 13 «Світлячок» відбулося засідання ПНМК вихователів м. Добропілля груп середнього віку з теми «Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників».

16 лютого 2017 року  у ДНЗ № 13 «Світлячок» відбулося засідання ПНМК вихователів м. Добропілля груп середнього віку з теми «Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників». Метою засідання було підвищення рівня  професійної компетентності педагогів щодо організації екологічної освіти дітей дошкільного віку.

Під час засідання учасники ознайомились з сучасними підходами до екологічної освіти дошкільників. Закріпили знання про форми, методи та прийоми роботи з дітьми.

Вихователі переглянули заняття в середній групі на тему «Земля наш спільний дім»,яке провела вихователь Бойченко Оксана Василівна. На занятті використовувалась музикотерапевтична педагогіка Піснезнайка. Діти розповіли про те,які планети існують в нашій сонячній системі; закріпили знання про глобус; спробували себе в роботі з картою, а потім перетворились на дослідників та провели дослід виверження вулкану. Після чого перемістилися за столи для виготовлення картин у стилі пластилінографія  «Планета Земля». Діти отримали купу задоволення і позитивних емоцій  та показали свій високий рівень знань. На згадку про заняття діти презентували для гостей голуба, як символ мира на нашій планеті.

В теоретичній частині виступили вихователі:

«Формування екологічної свідомості у дітей середнього дошкільного віку»

інформаційна доповідь Гутнік І.В. вихователь ДНЗ №9.

«Виховання позитивного ставлення до природи у дошкільників» з досвіду роботи Дугельна Л.А. вихователь ДНЗ №13.

« Нестандартні підходи до створення еколого – розвивального середовища у ДНЗ. Еколого – дослідницький центр» презентація Мороз І.В. . вихователь ДНЗ №22.

«Лепбук – ландшафтний дизайн у ДНЗ» презентація Ротор М.В. вихователь ДНЗ №3.

В практичній частині вихователь ДНЗ №13 Жукотська Л.Б. провела з вихователями екологічну гру брейн – ринг «Педагогічний експрес».

Всі учасники ПМНК приймали активну участь під час обміну думками.

Альбом: Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників Альбом: Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників Альбом: Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників Альбом: Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників Альбом: Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників Альбом: Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників Альбом: Сучасні підходи до екологічної освіти дошкільників
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/136 | Переглядів: 82Дата публікації: 10:34 16.02.2017

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)