День влюбленных в пос. Водянское

День влюбленных в пос. Водянское

праздничный концерт

14 февраля ко Дню влюблённых творческие коллективы Клуба Кирова, посёлка Водяное подготовили праздничный концерт. Программа была проведена в инновационной форме. Почётными гостями мероприятия стали Белицкий городской голова  Заварзин Александр Тихонович и директор КП «Белицкого парка культуры и отдыха» Воротиленко Нина Тихоновна. В своем выступлении  Александр Тихонович проинформировал водянцев о дальнейшей судьбе местного  заведения культуры и торжественно вручил Клубу Кирова полный комплект новой звуковой аппаратуры. Настоящим украшением и грандиозным открытием был музыкальный номер скрипачки Натальи Войнич на фоне красочного видео распускающихся цветов на большом экране. Солисты вокалисты не оставили равнодушными своих зрителей, а их был полный зал.  Дебют детских танцевальных коллективов «Дэкаданс» и «Егоза» срывали бурю восторженных  аплодисментов при каждом выступлении на сцене. Вокальные ансамбли «Девчата» и «Забава» так же нашли своих поклонников, покорив своей оригинальностью и чистотой исполнения музыкальных произведений.

Большая благодарность от всех жителей посёлка и близлежащих сёл Белицкому городскому голове Заврзину Александру Тихоновичу, Гриб Виктории Александровне, Воротиленко Нине Тихоновне  за помощь, поддержку и соучастие в культурной жизни нашей маленькой родины, посёлка Водяное.

Альбом: День влюбленных в пос. Водянское Альбом: День влюбленных в пос. Водянское Альбом: День влюбленных в пос. Водянское Альбом: День влюбленных в пос. Водянское Альбом: День влюбленных в пос. Водянское Альбом: День влюбленных в пос. Водянское Альбом: День влюбленных в пос. Водянское Альбом: День влюбленных в пос. Водянское
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/138 | Переглядів: 26Дата публікації: 09:03 16.02.2017

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!