ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25!
ХОРУ \"БЛАГОВІСТ\" - 25!

ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25!

Святковий концерт з нагоди 25 – річного ювілею хору «БЛАГОВІСТ»

Святковий концерт з нагоди 25 – річного ювілею хору «БЛАГОВІСТ» відбувся 17 лютого в концертній залі Білицької музичної школи. На захід прийшли представники громади, прихильники хорового співу, представники міської влади Добропілля, Білицького, колеги, вчителі загальноосвітніх шкіл, співробітники лікарні, та багато тих хто цінує виконавську майстерність цього колективу.

Перший виступ хору благовіст відбувся 15 лютого 1992 року, на площі біля будинку культури ім.Т.Г.Шевченка міста Білицьке, коли був проведений молебень з нагоди Стрітення Господнього. Стояв морозний день і нам прийшлось співати у фойє будинку культури. Люди вперше почули злагоджений спів хору а капела, де хто казав що поставили платівку (запис). Від тоді й почав свій творчий шлях колектив хору.

До уваги слухачів колектив хору представив досить об’ємну  творчу програму творів видатних композиторів: Д.Бортнянського, П.І.Чайковського, П.Турчанінова, А.Архангельського, А.Нікольського,  С.Кравцова та інших.

Колектив хору «Благовіст» отримав подяку від  Відділу культури і туризму та цінний подарунок – відеокамеру від Добропільської міської ради. Щиро дякуємо та чекаємо нових зустрічей у концертному залі музичної школи!

Альбом: ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25! Альбом: ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25! Альбом: ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25! Альбом: ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25! Альбом: ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25! Альбом: ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25! Альбом: ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25! Альбом: ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25!
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/139 | Переглядів: 65Дата публікації: 10:03 20.02.2017

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)