ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25!
ХОРУ \"БЛАГОВІСТ\" - 25!

ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25!

Святковий концерт з нагоди 25 – річного ювілею хору «БЛАГОВІСТ»

Святковий концерт з нагоди 25 – річного ювілею хору «БЛАГОВІСТ» відбувся 17 лютого в концертній залі Білицької музичної школи. На захід прийшли представники громади, прихильники хорового співу, представники міської влади Добропілля, Білицького, колеги, вчителі загальноосвітніх шкіл, співробітники лікарні, та багато тих хто цінує виконавську майстерність цього колективу.

Перший виступ хору благовіст відбувся 15 лютого 1992 року, на площі біля будинку культури ім.Т.Г.Шевченка міста Білицьке, коли був проведений молебень з нагоди Стрітення Господнього. Стояв морозний день і нам прийшлось співати у фойє будинку культури. Люди вперше почули злагоджений спів хору а капела, де хто казав що поставили платівку (запис). Від тоді й почав свій творчий шлях колектив хору.

До уваги слухачів колектив хору представив досить об’ємну  творчу програму творів видатних композиторів: Д.Бортнянського, П.І.Чайковського, П.Турчанінова, А.Архангельського, А.Нікольського,  С.Кравцова та інших.

Колектив хору «Благовіст» отримав подяку від  Відділу культури і туризму та цінний подарунок – відеокамеру від Добропільської міської ради. Щиро дякуємо та чекаємо нових зустрічей у концертному залі музичної школи!

Альбом: ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25! Альбом: ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25! Альбом: ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25! Альбом: ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25! Альбом: ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25! Альбом: ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25! Альбом: ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25! Альбом: ХОРУ "БЛАГОВІСТ" - 25!
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/139 | Переглядів: 56Дата публікації: 10:03 20.02.2017

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!