Щастя! Любові! Здоров`я! Миру!

3-4 березня дитячий садок №15 «Малятко» проводив святкові ранки, присвячені Жіночому дню.

Дітлахи групи «Дзвоники» (перша молодша група), розбудили лісових звірят, весело граючи на ложках та звеселили сонечко, подарувавши йому кольорові промінці. Діти другої молодшої групи «Весеслка» грали з матусями в «Підміталочку» та запросили своїх бабусь до салону краси. Старша група «Сонечко» здивувала гостей драматизацією казки «Дюймовочка». А діти другої старшої групи «Посмішка» провели конкурс краси «Міс Попелюшка».

Працівники та дітлахи «Малятка» вітають зі святом весни усіх жінок.

Щастя! Любові! Здоров`я! Миру!

Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру!
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/14 | Переглядів: 38Дата публікації: 08:02 04.03.2016

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017