Щастя! Любові! Здоров`я! Миру!

3-4 березня дитячий садок №15 «Малятко» проводив святкові ранки, присвячені Жіночому дню.

Дітлахи групи «Дзвоники» (перша молодша група), розбудили лісових звірят, весело граючи на ложках та звеселили сонечко, подарувавши йому кольорові промінці. Діти другої молодшої групи «Весеслка» грали з матусями в «Підміталочку» та запросили своїх бабусь до салону краси. Старша група «Сонечко» здивувала гостей драматизацією казки «Дюймовочка». А діти другої старшої групи «Посмішка» провели конкурс краси «Міс Попелюшка».

Працівники та дітлахи «Малятка» вітають зі святом весни усіх жінок.

Щастя! Любові! Здоров`я! Миру!

Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру! Альбом: Щастя! Любові! Здоров`я! Миру!
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/14 | Переглядів: 33Дата публікації: 08:02 04.03.2016

18.08.2017
14:00 - Засідання чергової 18 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 18 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання

4. Про подовження оренди нерухомого майназа адресою м.Білицьке, вул. Миру, б.15.

5. Про подовження оренди дитячих атракціонів комунальному підприємству „Білицький міський парк культури та відпочинку”

6. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

7. Про затвердження детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Білицьке, вул.Швецова, буд.19
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

8. Про передачу у власність земельної ділянки Нехаєвському В.М.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Сліпенко С.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Безсонову А.М..
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

11. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Ковальчук Н.Г.

12. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Лагойко Т.В
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Рак О.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про передачу у власність земельної ділянки Ловіну І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:18.08.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)