Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Театралізована діяльність дошкільників - нові підходи
Театралізована діяльність дошкільників - нові підходи

Поділитися новиною:

Театралізована діяльність дошкільників - нові підходи

Театралізована діяльність дає прекрасні можливості для розвитку здібностей до творчості...

У розмаїтті засобів впливу на формування особистості дитини дошкільного віку важливе місце посідає театр. Це особливий - синтетичний вид мистецтва, який органічно поєднує в собі художнє слово, драматичну дію, поетику, живопис, музику та літературу. Він допомагає дитині глибше пізнати себе, внутрішній світ, спонукає її до самовдосконалення, викликаючи естетичні почуття та емоції в ході театралізованого дійства.

Театралізована діяльність у дошкільному віці - один із найефективніших засобів педагогічного впливу на розвиток особистості дитини. Якщо створити умови для її розвитку , в дитини неодмінно відкриються здібності, закладені в ній природою. Педагоги нашого дошкільного закладу вбачають своє завдання в тому, щоб виявити ці перші здібності і на цьому тлі створити умови для повноцінного розвитку особистості. І з цією метою 17.02.2017р. був проведений семінар – тренінг для педагогів ДНЗ №15 «Малятко»  «Вихователь – режисер дитячого театру», метою якого було удосконалити педагогічну майстерність наших педагогів, спонукати їх до створення нового нетрадиційного виду театралізації.
З дітьми працюють наші досвідчені і творчі педагоги, які враховуючи педагогічний досвід, ніколи не зупиняються на досягнутому. Оновлюючи навчально-виховний процес, відшуковують нові форми та методи організації театралізованої діяльності. Тому виникла ідея організувати нетрадиційний театр. Робота над створенням нового театру - це політ фантазії, чудовий спосіб проявити творчі здібності дітей, педагогів, батьків, можливість перетворення звичайних, на перший погляд, предметів на казкових героїв, декорації. Так зявився тетр на фартушках, лопатках, дисках, ложках,пальчиковий в’язаний театр, тіньовий театр, напільний тощо. Отже театралізована діяльність дає прекрасні можливості для розвитку здібностей до творчості. І від того, наскільки були використані ці можливості, багато в чому буде залежати творчий потенціал дорослої людини.

Альбом: Театралізована діяльність дошкільників - нові підходи Альбом: Театралізована діяльність дошкільників - нові підходи Альбом: Театралізована діяльність дошкільників - нові підходи Альбом: Театралізована діяльність дошкільників - нові підходи Альбом: Театралізована діяльність дошкільників - нові підходи Альбом: Театралізована діяльність дошкільників - нові підходи Альбом: Театралізована діяльність дошкільників - нові підходи
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/140 | Переглядів: 260Дата публікації: 11:15 20.02.2017
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих