Здрастуй, широка Масляна!

Здрастуй, широка Масляна!

23 лютого в дитячому садку №15 «Малятко» пройшло свято.

Здрастуй, широка Масляна!Під таким гаслом  23 лютого в дитячому садку №15 «Малятко» пройшло свято. Як відомо, воно символізує перемогу світла та тепла над темрявою та холодом.  Було створено атмосферу воістину народного гуляння. Діти познайомилися з тим, як святкують Масляну по дням тижня, згадали зимові розваги, зустріли прихід Весни. Також познайомилися із стравами Масляної, їли смачні млинці. Малеча отримала  задоволення, насолоду, захоплення від дійств, пізнали багато нового . Цікаво організований захід познайомив наших вихованців із традиціями українського народу, викликав багато позитивних емоцій. Такі заходи сприяють зміцненню єдності та добрих традицій колективу.

Альбом: Здрастуй, широка Масляна! Альбом: Здрастуй, широка Масляна! Альбом: Здрастуй, широка Масляна! Альбом: Здрастуй, широка Масляна! Альбом: Здрастуй, широка Масляна! Альбом: Здрастуй, широка Масляна! Альбом: Здрастуй, широка Масляна!
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/142 | Переглядів: 44Дата публікації: 13:14 24.02.2017

Подій не заплановано