Масляна

Масляна

24 лютого 2017 року в ДНЗ №13 «Світлячок» м. Білицьке відбулося свято – Масляна

24 лютого 2017 року в ДНЗ №13 «Світлячок» м. Білицьке відбулося свято – Масляна.

Знайомлячи вихованців нашого дитячого садка з українськими традиціями, ми не могли обійти це свято. Масляна стала улюбленою розвагою і у наших дітей. Свято в дитячому садку-це передусім радість і веселощі.

На свято до дітей завітали казкові герої : Баба Яга (Петрова К.В.) та Скоморох (Нікуліна О.Ф.)та ведуча Бойченко О.В., які з дітьми грали в рухливі ігри ,співали пісні, читали вірши, розгадували загадки. Музичний керівник Симонова О.К. підготувала пісні та музику для ігр та забав. Діти показали свою  спритність і швидкість.

Наприкінці свята до дітей завітала «Весна» (Єфименко В.А.), яка розповіла про кінець зими та прихід весни. Після привітання Весни було спалено ляльку Зими.

Великою радістю для дітей  було те,що вони разом з батьками на вулиці пригощалися чаєм та солодощами,які приготували їх батьки: млинці, печиво, бублики, варення.

Дітям дуже сподобалося разом з батьками приймати участь у святі. Такі свята об’єднують родину з дітьми. Так ми через народні свята намагаємося прищепити нашим дітям любов до рідного краю, до свого міста до своїх звичаїв і традицій.

Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/143 | Переглядів: 32Дата публікації: 14:18 27.02.2017

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!