Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Масляна
Масляна

Поділитися новиною:

Масляна

24 лютого 2017 року в ДНЗ №13 «Світлячок» м. Білицьке відбулося свято – Масляна

24 лютого 2017 року в ДНЗ №13 «Світлячок» м. Білицьке відбулося свято – Масляна.

Знайомлячи вихованців нашого дитячого садка з українськими традиціями, ми не могли обійти це свято. Масляна стала улюбленою розвагою і у наших дітей. Свято в дитячому садку-це передусім радість і веселощі.

На свято до дітей завітали казкові герої : Баба Яга (Петрова К.В.) та Скоморох (Нікуліна О.Ф.)та ведуча Бойченко О.В., які з дітьми грали в рухливі ігри ,співали пісні, читали вірши, розгадували загадки. Музичний керівник Симонова О.К. підготувала пісні та музику для ігр та забав. Діти показали свою  спритність і швидкість.

Наприкінці свята до дітей завітала «Весна» (Єфименко В.А.), яка розповіла про кінець зими та прихід весни. Після привітання Весни було спалено ляльку Зими.

Великою радістю для дітей  було те,що вони разом з батьками на вулиці пригощалися чаєм та солодощами,які приготували їх батьки: млинці, печиво, бублики, варення.

 Дітям дуже сподобалося разом з батьками приймати участь у святі. Такі свята об’єднують родину з дітьми. Так ми через народні свята намагаємося прищепити нашим дітям любов до рідного краю, до свого міста до своїх звичаїв і традицій.                  

    

Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/143 | Переглядів: 49Дата публікації: 14:18 27.02.2017
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих