Масляна

Масляна

24 лютого 2017 року в ДНЗ №13 «Світлячок» м. Білицьке відбулося свято – Масляна

24 лютого 2017 року в ДНЗ №13 «Світлячок» м. Білицьке відбулося свято – Масляна.

Знайомлячи вихованців нашого дитячого садка з українськими традиціями, ми не могли обійти це свято. Масляна стала улюбленою розвагою і у наших дітей. Свято в дитячому садку-це передусім радість і веселощі.

На свято до дітей завітали казкові герої : Баба Яга (Петрова К.В.) та Скоморох (Нікуліна О.Ф.)та ведуча Бойченко О.В., які з дітьми грали в рухливі ігри ,співали пісні, читали вірши, розгадували загадки. Музичний керівник Симонова О.К. підготувала пісні та музику для ігр та забав. Діти показали свою  спритність і швидкість.

Наприкінці свята до дітей завітала «Весна» (Єфименко В.А.), яка розповіла про кінець зими та прихід весни. Після привітання Весни було спалено ляльку Зими.

Великою радістю для дітей  було те,що вони разом з батьками на вулиці пригощалися чаєм та солодощами,які приготували їх батьки: млинці, печиво, бублики, варення.

Дітям дуже сподобалося разом з батьками приймати участь у святі. Такі свята об’єднують родину з дітьми. Так ми через народні свята намагаємося прищепити нашим дітям любов до рідного краю, до свого міста до своїх звичаїв і традицій.

Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/143 | Переглядів: 60Дата публікації: 14:18 27.02.2017

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!