Масляна

Масляна

24 лютого 2017 року в ДНЗ №13 «Світлячок» м. Білицьке відбулося свято – Масляна

24 лютого 2017 року в ДНЗ №13 «Світлячок» м. Білицьке відбулося свято – Масляна.

Знайомлячи вихованців нашого дитячого садка з українськими традиціями, ми не могли обійти це свято. Масляна стала улюбленою розвагою і у наших дітей. Свято в дитячому садку-це передусім радість і веселощі.

На свято до дітей завітали казкові герої : Баба Яга (Петрова К.В.) та Скоморох (Нікуліна О.Ф.)та ведуча Бойченко О.В., які з дітьми грали в рухливі ігри ,співали пісні, читали вірши, розгадували загадки. Музичний керівник Симонова О.К. підготувала пісні та музику для ігр та забав. Діти показали свою  спритність і швидкість.

Наприкінці свята до дітей завітала «Весна» (Єфименко В.А.), яка розповіла про кінець зими та прихід весни. Після привітання Весни було спалено ляльку Зими.

Великою радістю для дітей  було те,що вони разом з батьками на вулиці пригощалися чаєм та солодощами,які приготували їх батьки: млинці, печиво, бублики, варення.

Дітям дуже сподобалося разом з батьками приймати участь у святі. Такі свята об’єднують родину з дітьми. Так ми через народні свята намагаємося прищепити нашим дітям любов до рідного краю, до свого міста до своїх звичаїв і традицій.

Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна Альбом: Масляна
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/143 | Переглядів: 36Дата публікації: 14:18 27.02.2017

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)