Масленица в пос.Водянское

Масленица в пос.Водянское

25 февраля состоялось народное гулянье «Широкая Масленица»

25 февраля в поселке Водянское , несмотря на дождливую и ветреную погоду, состоялось народное гулянье «Широкая Масленица». Была подготовлена и проведена театрализованная концертная программа с песнями , танцами и  конкурсами. Также в фойе Клуба им. Кирова состоялась ярмарка- распродажа блинов,пирогов, каши. И зрители и выступающие самодеятельные коллективы получили массу  хороших впечатлений от праздника!

Альбом: Масленица в пос.Водянское Альбом: Масленица в пос.Водянское Альбом: Масленица в пос.Водянское Альбом: Масленица в пос.Водянское Альбом: Масленица в пос.Водянское Альбом: Масленица в пос.Водянское
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/144 | Переглядів: 31Дата публікації: 16:51 27.02.2017

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)