Лист - подяка

Лист - подяка

Батьки вихованців ДНЗ №15 «Малятко» та адміністрація висловлюють щиру подяку Заварзіну Олександру Тихоновичу, голові Білицької міської ради  за турботливе ставлення до потреб нашого закладу, постійну фінансову підтримку в створенні належних умов виховання дітей, а саме капітальному ремонті опалювальної системи, заміна даху та вікон в ДНЗ.

Бажаємо Вам здоров'я, успіхів і фінансового процвітання! Дякуємо Вам  за небайдуже ставлення до дитячих потреб і сподіваємось на подальшу підтримку!

Адміністрація та батьківський комітет ДНЗ №15 «Малятко»

Альбом: Лист - подяка Альбом: Лист - подяка Альбом: Лист - подяка Альбом: Лист - подяка Альбом: Лист - подяка
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/145 | Переглядів: 87Дата публікації: 09:06 01.03.2017

Подій не заплановано