ПЕРЕМОГА БІЛИЦЬКИХ МУЗИКОЗНАВЦІВ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ ГЕТЬМАНУ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ.
ПЕРЕМОГА БІЛИЦЬКИХ МУЗИКОЗНАВЦІВ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ  ГЕТЬМАНУ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ.

ПЕРЕМОГА БІЛИЦЬКИХ МУЗИКОЗНАВЦІВ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ ГЕТЬМАНУ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ.

В березні місяці світова музична культура святкує 175 років від дня народження  Миколи  Лисенка. Найвидатнішого українського композитора другої половини XIX — початку XX ст., основоположника української класичної музики, який увійшов в історію національного мистецтва як талановитий диригент, вдумливий педагог, вчений-фольклорист і визначний музично-громадський діяч.

Юні музикознавці Білицької музичної школи№2 – Олена Хабенко та Ксенія Торговець (викладач Корячко Т.Г.) стали лауреатами ІІ ступеню Відкритого регіонального конкурсу «Мистецький Арсенал» серед учнів шкіл мистецтв у м. Слов’янськ, по українській музичній літературі.  Складні тестові завдання, музична вікторина по всій творчості митця, цікава презентація та блискучий захист реферату – все це було виконано бездоганно, дівчата достойно витримали труднощі, не дивлячись на те, що були наймолодшими учасницями. Наступний етап – це запрошення та участь у регіональному конкурсі «Бахмутська Весна» у Бахмутському коледжі мистецтв. Побажаємо Олені та Ксенії перемоги та подальших творчіх успіхів!

Значення творчості Миколи Лисенка для української музичної культури неоціненне. Своїми творами він вперше спробував підсумувати величезний період розвитку вітчизняної музики на основі глибокого і всебічного вивчення народного життя і народної творчості. У Миколи Віталійовича в серці жила музика, сповнена дівочої зажури, козацьких веселощів, степового вітру й голосу бандури. І дуже здорово, що молоде покоління захоплюються українською національною культурою і являються її продовжувачами!

Альбом: ПЕРЕМОГА БІЛИЦЬКИХ МУЗИКОЗНАВЦІВ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ  ГЕТЬМАНУ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ.
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/149 | Переглядів: 59Дата публікації: 09:36 03.03.2017

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)