ПЕРЕМОГА БІЛИЦЬКИХ МУЗИКОЗНАВЦІВ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ ГЕТЬМАНУ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ.
ПЕРЕМОГА БІЛИЦЬКИХ МУЗИКОЗНАВЦІВ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ  ГЕТЬМАНУ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ.

ПЕРЕМОГА БІЛИЦЬКИХ МУЗИКОЗНАВЦІВ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ ГЕТЬМАНУ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ.

В березні місяці світова музична культура святкує 175 років від дня народження  Миколи  Лисенка. Найвидатнішого українського композитора другої половини XIX — початку XX ст., основоположника української класичної музики, який увійшов в історію національного мистецтва як талановитий диригент, вдумливий педагог, вчений-фольклорист і визначний музично-громадський діяч.

Юні музикознавці Білицької музичної школи№2 – Олена Хабенко та Ксенія Торговець (викладач Корячко Т.Г.) стали лауреатами ІІ ступеню Відкритого регіонального конкурсу «Мистецький Арсенал» серед учнів шкіл мистецтв у м. Слов’янськ, по українській музичній літературі.  Складні тестові завдання, музична вікторина по всій творчості митця, цікава презентація та блискучий захист реферату – все це було виконано бездоганно, дівчата достойно витримали труднощі, не дивлячись на те, що були наймолодшими учасницями. Наступний етап – це запрошення та участь у регіональному конкурсі «Бахмутська Весна» у Бахмутському коледжі мистецтв. Побажаємо Олені та Ксенії перемоги та подальших творчіх успіхів!

Значення творчості Миколи Лисенка для української музичної культури неоціненне. Своїми творами він вперше спробував підсумувати величезний період розвитку вітчизняної музики на основі глибокого і всебічного вивчення народного життя і народної творчості. У Миколи Віталійовича в серці жила музика, сповнена дівочої зажури, козацьких веселощів, степового вітру й голосу бандури. І дуже здорово, що молоде покоління захоплюються українською національною культурою і являються її продовжувачами!

Альбом: ПЕРЕМОГА БІЛИЦЬКИХ МУЗИКОЗНАВЦІВ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ  ГЕТЬМАНУ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ.
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/149 | Переглядів: 86Дата публікації: 09:36 03.03.2017

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!