Весняний подих чудового свята – 8 Березня

Весняний подих чудового свята – 8 Березня

4 березня вихователі старшої групи (Гофман В.І.,Дугельна Л.А.) та музичний керівник (Симонова О.К.) ДНЗ "Світлячок" організували й провели з дітками цікаийі ранок до свята 8 березня

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 Березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Цей день несе для всіх ніжність і красу.

4 березня вихователі старшої групи (Гофман В.І.,Дугельна Л.А.) та музичний керівник(Симонова О.К.) ДНЗ організували й провели з дітками цікаийі ранок до свята 8 березня.

Зранку у дитячому садку відчувалася радісна й весняна атмосфера. Вихованці старшої групи дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме - дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів, та неперевершеним дитячим артистизмом.

На святах звучали лагідні пісні про маму, дитячий гумор, слова вдячності і любові – які розчулювали присутніх до сліз. У незвичайних та цікавих змаганнях брали участь не тільки діти, а й батьки.

З раннього дитинства педагогічний колектив дитсадка бачить в кожній дитині її особистий талант і розкриває його у дитячому садку.

Свято 8 березня пройшло цікаво і незвично. А результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків, та слова вдячності за організацію та проведення дитячих свят.

Пропонуємо переглянути фоторепортаж про проведені свята

Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/15 | Переглядів: 71Дата публікації: 09:11 04.03.2016

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!