Весняний подих чудового свята – 8 Березня

Весняний подих чудового свята – 8 Березня

4 березня вихователі старшої групи (Гофман В.І.,Дугельна Л.А.) та музичний керівник (Симонова О.К.) ДНЗ "Світлячок" організували й провели з дітками цікаийі ранок до свята 8 березня

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 Березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Цей день несе для всіх ніжність і красу.

4 березня вихователі старшої групи (Гофман В.І.,Дугельна Л.А.) та музичний керівник(Симонова О.К.) ДНЗ організували й провели з дітками цікаийі ранок до свята 8 березня.

Зранку у дитячому садку відчувалася радісна й весняна атмосфера. Вихованці старшої групи дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме - дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів, та неперевершеним дитячим артистизмом.

На святах звучали лагідні пісні про маму, дитячий гумор, слова вдячності і любові – які розчулювали присутніх до сліз. У незвичайних та цікавих змаганнях брали участь не тільки діти, а й батьки.

З раннього дитинства педагогічний колектив дитсадка бачить в кожній дитині її особистий талант і розкриває його у дитячому садку.

Свято 8 березня пройшло цікаво і незвично. А результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків, та слова вдячності за організацію та проведення дитячих свят.

Пропонуємо переглянути фоторепортаж про проведені свята

Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/15 | Переглядів: 47Дата публікації: 09:11 04.03.2016

Подій не заплановано