Весняний подих чудового свята – 8 Березня

Весняний подих чудового свята – 8 Березня

4 березня вихователі старшої групи (Гофман В.І.,Дугельна Л.А.) та музичний керівник (Симонова О.К.) ДНЗ "Світлячок" організували й провели з дітками цікаийі ранок до свята 8 березня

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 Березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Цей день несе для всіх ніжність і красу.

4 березня вихователі старшої групи (Гофман В.І.,Дугельна Л.А.) та музичний керівник(Симонова О.К.) ДНЗ організували й провели з дітками цікаийі ранок до свята 8 березня.

Зранку у дитячому садку відчувалася радісна й весняна атмосфера. Вихованці старшої групи дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме - дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів, та неперевершеним дитячим артистизмом.

На святах звучали лагідні пісні про маму, дитячий гумор, слова вдячності і любові – які розчулювали присутніх до сліз. У незвичайних та цікавих змаганнях брали участь не тільки діти, а й батьки.

З раннього дитинства педагогічний колектив дитсадка бачить в кожній дитині її особистий талант і розкриває його у дитячому садку.

Свято 8 березня пройшло цікаво і незвично. А результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків, та слова вдячності за організацію та проведення дитячих свят.

Пропонуємо переглянути фоторепортаж про проведені свята

Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня Альбом: Весняний подих чудового свята – 8 Березня
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/15 | Переглядів: 44Дата публікації: 09:11 04.03.2016

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!