День народження великого кобзаря Тараса Шевченко

День народження великого кобзаря Тараса Шевченко

Мітинг у м.Білицьке

9 березня в місті Білицьке пройшов мітинг до дня народження великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченко.

Біля пам’ятника співали пісні: Вокально-інструментальний ансамбль «Вечорниці», «Ассорті».

Вірш Великого кобзаря «Русалка» прочитала Сорокіна Уляна.

Відсвяткувати пам’ятну дату прийшли ветерани, студенти, учні, жителі міста.

Альбом: День народження великого кобзаря Тараса Шевченко Альбом: День народження великого кобзаря Тараса Шевченко Альбом: День народження великого кобзаря Тараса Шевченко Альбом: День народження великого кобзаря Тараса Шевченко Альбом: День народження великого кобзаря Тараса Шевченко Альбом: День народження великого кобзаря Тараса Шевченко Альбом: День народження великого кобзаря Тараса Шевченко Альбом: День народження великого кобзаря Тараса Шевченко Альбом: День народження великого кобзаря Тараса Шевченко
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/155 | Переглядів: 56Дата публікації: 15:05 09.03.2017

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)