ТАРАСОВЕ СЛОВО І МУЗИКА
                                         ТАРАСОВЕ  СЛОВО І МУЗИКА

ТАРАСОВЕ СЛОВО І МУЗИКА

9 березня виповнюється 203 роки з дня народження Великого Кобзаря

Сьогодні, 9 березня, виповнюється 203 роки з дня народження Великого Кобзаря.

Великий поет Т.Шевченко відомий усьому світові. Немає, мабудь, жодної людини, яка б не знала поета. Його ім’я стало символом нашого народу. Його твори читають, вчать напам’ять, виконують музичні твори, написані на його вірші.

Учні музичної школи зі своїми викладачами підготували до цього дня концерт з творів написаних на вірші генія українського народу.    На сцені молодший хор. Керівник Губа Григорій Іванович, концертмейстер Тіщенко Ганна Вакторівна.

Було виконано твір композитора Донеччини Віктора Реви «Садочки зацвіли»,    Пісня «Зоре моя вечірняя» написана видатним українським композитором Яковом Степовим, та ще один твір цього ж автора «Вітер в гаї не гуляє», Пісня «Зацвіла в долині» написана українським композитором Аркадієм Філіпенком.

На сцені Хор учнів старших клаів. Керівник Губа Григорій Іванович, концертмейстер Безсмертна Вероніка Станіславівна.

Всесвітньо відома мелодія пісні «Реве та стогне Дніпр штрокий» вважалась народною. Проте мелодія пісні має свого автора. Ним є Данило  Крижанівський. Мелодія К.Борисюка, обробка С.Орфєєва    «Думи мої, думи мої»

Тарас Шевченко, якому була чужа національна обмеженість, виступав із закликом не цуратися рідної мови, рідної культури, а вивчати, збагачувати її усім тим прогресивним, що є в культурі інших народів, віддавати себе служінню народові. пісня Анатолія Кос-Анатольського «Учітеся, брати мої»

у виконанні Шевченко Наталі прозвучав вірш у перекладі на англійську мову. «Реве та стогне Дніпр широкий»

Прочитали вірші Тараса Шевченко молодші учні Анна Зінкевич та Дарина

Альбом:                                          ТАРАСОВЕ  СЛОВО І МУЗИКА Альбом:                                          ТАРАСОВЕ  СЛОВО І МУЗИКА Альбом:                                          ТАРАСОВЕ  СЛОВО І МУЗИКА Альбом:                                          ТАРАСОВЕ  СЛОВО І МУЗИКА
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/157 | Переглядів: 40Дата публікації: 19:58 09.03.2017

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!