8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 "Дзвіночок"
8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 \"Дзвіночок\"

8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 "Дзвіночок"

Хай промінчик перший Дарує вам ніжність , А сонце встане дарує тепло. І щастя ,і радість,і тільки добро!

Хай промінчик перший

Дарує вам ніжність ,

А сонце встане дарує тепло.

І щастя ,і радість,і тільки добро!

…З такими щирими вітаннями звернулись  малюки ДНЗ№12 «Дзвіночок» до найулюбленіших – своїх мам та бабусь. На святі лунали ніжні та веселі пісні ,завзяті танці,жарти .

Як не намагались зіпсувати веселий настрій Баба Яга та Непогода-все марно.

Святкова атмосфера вплинула і на «негативних» гостей ,які теж підтанцьовували разом із дітлахами. Наприкінці свята мами та бабусі отримали подарунки ,які малята виготовили своїми руками .

Від усього серця бажаємо нескінченного щастя та успіхів у роботі всім працівникам закладу,а особливо тим,хто організував таке зворушливе  і світле свято:вихователям:Горбань О.Г.,Кириченко Н.Г.,Капустіній Н.В.,Горбань Н.П.,Мосейчук К.М.,Осмятченко В.М.,Моденко А.С.,муз керівник -Чирва О.Я.

Зі святом Вас,найкраща половина людства!

Альбом: 8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 "Дзвіночок" Альбом: 8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 "Дзвіночок" Альбом: 8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 "Дзвіночок" Альбом: 8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 "Дзвіночок" Альбом: 8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 "Дзвіночок" Альбом: 8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 "Дзвіночок" Альбом: 8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 "Дзвіночок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/160 | Переглядів: 40Дата публікації: 14:01 09.03.2017

Подій не заплановано