8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 "Дзвіночок"
8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 \"Дзвіночок\"

8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 "Дзвіночок"

Хай промінчик перший Дарує вам ніжність , А сонце встане дарує тепло. І щастя ,і радість,і тільки добро!

Хай промінчик перший

Дарує вам ніжність ,

А сонце встане дарує тепло.

І щастя ,і радість,і тільки добро!

…З такими щирими вітаннями звернулись  малюки ДНЗ№12 «Дзвіночок» до найулюбленіших – своїх мам та бабусь. На святі лунали ніжні та веселі пісні ,завзяті танці,жарти .

Як не намагались зіпсувати веселий настрій Баба Яга та Непогода-все марно.

Святкова атмосфера вплинула і на «негативних» гостей ,які теж підтанцьовували разом із дітлахами. Наприкінці свята мами та бабусі отримали подарунки ,які малята виготовили своїми руками .

Від усього серця бажаємо нескінченного щастя та успіхів у роботі всім працівникам закладу,а особливо тим,хто організував таке зворушливе  і світле свято:вихователям:Горбань О.Г.,Кириченко Н.Г.,Капустіній Н.В.,Горбань Н.П.,Мосейчук К.М.,Осмятченко В.М.,Моденко А.С.,муз керівник -Чирва О.Я.

Зі святом Вас,найкраща половина людства!

Альбом: 8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 "Дзвіночок" Альбом: 8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 "Дзвіночок" Альбом: 8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 "Дзвіночок" Альбом: 8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 "Дзвіночок" Альбом: 8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 "Дзвіночок" Альбом: 8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 "Дзвіночок" Альбом: 8 БЕРЕЗНЯ у ДНЗ№12 "Дзвіночок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/160 | Переглядів: 35Дата публікації: 14:01 09.03.2017

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!