Благодаря выигранному проекту от UNICEF 17 марта 2017 года во Дворце культуры состоялось открытие класса занятий по чирлидингу оборудованное зеркалами и станками для разминок.

На открытии присутствовали гости из Доброполья, Белицкое, Красноармейска

Благодаря  выигранному проекту от UNICEF 17 марта 2017 года во Дворце культуры состоялось открытие класса занятий по чирлидингу оборудованное зеркалами и станками для разминок. Мероприятие прошло на высоком уровне, участники соревнований - дети, показали хорошие результаты, а гости громко аплодировали успехам.

Альбом: Благодаря  выигранному проекту от UNICEF 17 марта 2017 года во Дворце культуры состоялось открытие класса занятий по чирлидингу оборудованное зеркалами и станками для разминок. Альбом: Благодаря  выигранному проекту от UNICEF 17 марта 2017 года во Дворце культуры состоялось открытие класса занятий по чирлидингу оборудованное зеркалами и станками для разминок. Альбом: Благодаря  выигранному проекту от UNICEF 17 марта 2017 года во Дворце культуры состоялось открытие класса занятий по чирлидингу оборудованное зеркалами и станками для разминок. Альбом: Благодаря  выигранному проекту от UNICEF 17 марта 2017 года во Дворце культуры состоялось открытие класса занятий по чирлидингу оборудованное зеркалами и станками для разминок. Альбом: Благодаря  выигранному проекту от UNICEF 17 марта 2017 года во Дворце культуры состоялось открытие класса занятий по чирлидингу оборудованное зеркалами и станками для разминок.
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/161 | Переглядів: 96Дата публікації: 13:59 20.03.2017

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)