17 марта 2017 года во Дворце культуры г.Белицкое состоялся ежегодный отчетный концерт, в котором принимали участие танцевальный коллектив по чирлидингу под руководством руководителя Яны Шаталовой.
17 марта 2017 года во Дворце культуры г.Белицкое состоялся ежегодный отчетный концерт, в котором принимали участие танцевальный коллектив  по чирлидингу под руководством руководителя Яны Шаталовой.

Дети показали лучшие танцевальные номера, зрители остались довольные.

17 марта 2017 года во Дворце культуры г.Белицкое состоялся ежегодный отчетный концерт, в котором принимали участие танцевальный коллектив  по чирлидингу под руководством руководителя Яны Шаталовой. Дети показали лучшие танцевальные номера, зрители остались довольные.

В концертной программе были такие танцевальные номера и участники:

1. Данс команда (младшая группа)
  2. Данс дуэт (Резник Дарья, Ярычевская Владислава)
  3. Х-Х соло Иванова Злата
  4. Джаз соло (Дема Владислава)
  5. Данс соло (Ярычевская Владислава)
  6. Джаз команда в составе (Иванова Злата, Курилюк Мария, Кузьмина Виктория, Дема Владислава, Пизняк Наталия, Матвиенко Алина, Михайленко Полина, Дубина Виктория)
  7. Х-Х соло (Резник Дарья)
  8. Данс дуэт (Иванова Злата, Пизняк Наталия)
  9. Джаз соло (Резник Дарья)
  10. Данс команда
  11. Х-Х соло (Ярычевская Владислава)
  12. Данс соло (Иванова Злата)
  13. Джаз квартет в составе (Резник Дарья, Ярычевская Владислава, Дема Владислава, Купилюк Мария)
  14. Х-Х команда
  15. Джаз дуэт (Резник Дарья, Ярычевская Владислава)
  16. Х-Х дуэт (Иванова Злата, Пизняк Наталия)
  17. Данс соло (Резник Дарья)
  18. Х-Х (Резник Дарья, Ярычевская Владислава).
  19. Данс команда в составе (Резник Дарья, Ярычевская Владислава, Дема Владислава, Латышко Вероника, Дубина Анна, Качанова Валерия)
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/162 | Переглядів: 105Дата публікації: 15:50 20.03.2017

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)