23 березня 2017 року, згідно з графіком  проведення методичних заходів дошкільних навчальних закладів міста Добропілля на 2016/2017 н.р.,  на базі ДНЗ №15 «Малятко» в місті Білицьке пройшов щорічний фестиваль хореографічної та пісенної творчості дорослих та дітей «Злагода». В урочистому святі прийняли участь музичні керівники та вихованці дошкільних навчальних закладів №12 «Дзвіночок»,  №13 «Світлячок», №15 «Малятко», №16 «Берізка». На фестивалі були присутні методист методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради В.І.Героєва та музичні керівники дошкільних закладів великого Добропілля. Свято пройшло під назвою «Крок до зірок, або як козачата у космосі побували». В програмі фестивалю лунали патріотичні вірші, таночки різних жанрів, різноманітні пісні у виконанні дорослих та дітей. Концертна програма пройшла в атмосфері дружби, взаємопідтримки та злагоді. Всі учасники отримали гарний настрій, задоволення та подарунки: дорослі -  грамоти за участь та прояв творчості та креативу, за перемогу в різних номінаціях, а малеча - ще й солодкі призи! З нетерпінням будемо чекати наступного року, щоб ще раз стати учасником такого свята, зустрітися всім із злагодою в серці!

Альбом: фестиваль хореографічної та пісенної творчості дорослих та дітей «Злагода» в Білицькому Альбом: фестиваль хореографічної та пісенної творчості дорослих та дітей «Злагода» в Білицькому Альбом: фестиваль хореографічної та пісенної творчості дорослих та дітей «Злагода» в Білицькому
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/165 | Переглядів: 80Дата публікації: 16:34 23.03.2017

Подій не заплановано