23 березня 2017 року, згідно з графіком  проведення методичних заходів дошкільних навчальних закладів міста Добропілля на 2016/2017 н.р.,  на базі ДНЗ №15 «Малятко» в місті Білицьке пройшов щорічний фестиваль хореографічної та пісенної творчості дорослих та дітей «Злагода». В урочистому святі прийняли участь музичні керівники та вихованці дошкільних навчальних закладів №12 «Дзвіночок»,  №13 «Світлячок», №15 «Малятко», №16 «Берізка». На фестивалі були присутні методист методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради В.І.Героєва та музичні керівники дошкільних закладів великого Добропілля. Свято пройшло під назвою «Крок до зірок, або як козачата у космосі побували». В програмі фестивалю лунали патріотичні вірші, таночки різних жанрів, різноманітні пісні у виконанні дорослих та дітей. Концертна програма пройшла в атмосфері дружби, взаємопідтримки та злагоді. Всі учасники отримали гарний настрій, задоволення та подарунки: дорослі -  грамоти за участь та прояв творчості та креативу, за перемогу в різних номінаціях, а малеча - ще й солодкі призи! З нетерпінням будемо чекати наступного року, щоб ще раз стати учасником такого свята, зустрітися всім із злагодою в серці!

Альбом: фестиваль хореографічної та пісенної творчості дорослих та дітей «Злагода» в Білицькому Альбом: фестиваль хореографічної та пісенної творчості дорослих та дітей «Злагода» в Білицькому Альбом: фестиваль хореографічної та пісенної творчості дорослих та дітей «Злагода» в Білицькому
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/165 | Переглядів: 44Дата публікації: 16:34 23.03.2017

18.08.2017
14:00 - Засідання чергової 18 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 18 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання

4. Про подовження оренди нерухомого майназа адресою м.Білицьке, вул. Миру, б.15.

5. Про подовження оренди дитячих атракціонів комунальному підприємству „Білицький міський парк культури та відпочинку”

6. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

7. Про затвердження детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Білицьке, вул.Швецова, буд.19
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

8. Про передачу у власність земельної ділянки Нехаєвському В.М.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Сліпенко С.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Безсонову А.М..
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

11. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Ковальчук Н.Г.

12. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Лагойко Т.В
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Рак О.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про передачу у власність земельної ділянки Ловіну І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:18.08.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)