пісенно-хореографічний фестиваль «Злагода»

пісенно-хореографічний фестиваль «Злагода»

23 березня на базі дошкільного навчального закладу «Малятко» відбувся традиційний пісенно-хореографічний фестиваль «Злагода» серед дітей та дорослих дитячих садків м. Білицьке.

Діти ДНЗ №12 «Дзвіночок» чудово перевтілилися в інопланетних жителів. Своїми яскравими костюмами, жвавими танцями заворожили всіх присутніх. Хіп –хоп у виконанні лунатика (Яричевський Назар)   був настільки запальним, що всі ледве стримувалися від бажання затанцювати. Діти та дорослі отримали позитивні емоції, заряд бадьорості а також очікуванні солодощі. Та на незвичайній тарілці повернулися до свого улюбленого садочка. (вихователь Горбань О.Г., муз.керівник Чирва О.Я. )

Альбом: пісенно-хореографічний фестиваль «Злагода» Альбом: пісенно-хореографічний фестиваль «Злагода» Альбом: пісенно-хореографічний фестиваль «Злагода» Альбом: пісенно-хореографічний фестиваль «Злагода» Альбом: пісенно-хореографічний фестиваль «Злагода» Альбом: пісенно-хореографічний фестиваль «Злагода» Альбом: пісенно-хореографічний фестиваль «Злагода» Альбом: пісенно-хореографічний фестиваль «Злагода» Альбом: пісенно-хореографічний фестиваль «Злагода» Альбом: пісенно-хореографічний фестиваль «Злагода» Альбом: пісенно-хореографічний фестиваль «Злагода»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/168 | Переглядів: 37Дата публікації: 15:47 24.03.2017

Подій не заплановано