Свято весни у ЗОШ №9

Свято весни у ЗОШ №9

Розпочали свято на уявному Олімпі, де боги: Зевс, Гермес та Юпітер сперечалися навіщо таке свято як 8 березня

Розпочали свято на уявному Олімпі, де боги: Зевс, Гермес та  Юпітер (учні 5 класу, кл . керівник Зіганшина К.В.) сперечалися навіщо таке свято як 8 березня і вирішили подивитися, як святкують його на Землі і потрапили до ЗОШ № 9. У святково прибраному приміщенні учні 5-8 класів дарували свої подяки жінкам: учителям та техпрацівникам.

6 клас подарував пісню у виконанні А.Харченко, яку співали усі разом. 7 клас виконав український танок та тріо скрипалів подарували свої твори. Дівчата 8 класу виконали молодіжно-естрадну композицію. Родзинкою свята було привітання українською піснею у виконанні сім’ї Сорокіних (учителя 4 класу та доньки – учениці 8 класу).

Після побаченого боги дозволили святкувати 8 Березня тільки один раз на рік та шанувати всіх жінок на Землі і дарувати їм кохання, щастя, мир, злагоду  та весняні квіти.

Альбом: Свято весни у ЗОШ №9 Альбом: Свято весни у ЗОШ №9 Альбом: Свято весни у ЗОШ №9 Альбом: Свято весни у ЗОШ №9 Альбом: Свято весни у ЗОШ №9 Альбом: Свято весни у ЗОШ №9
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/17 | Переглядів: 34Дата публікації: 20:32 10.03.2016

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради