Свято весни у ЗОШ №9

Свято весни у ЗОШ №9

Розпочали свято на уявному Олімпі, де боги: Зевс, Гермес та Юпітер сперечалися навіщо таке свято як 8 березня

Розпочали свято на уявному Олімпі, де боги: Зевс, Гермес та  Юпітер (учні 5 класу, кл . керівник Зіганшина К.В.) сперечалися навіщо таке свято як 8 березня і вирішили подивитися, як святкують його на Землі і потрапили до ЗОШ № 9. У святково прибраному приміщенні учні 5-8 класів дарували свої подяки жінкам: учителям та техпрацівникам.

6 клас подарував пісню у виконанні А.Харченко, яку співали усі разом. 7 клас виконав український танок та тріо скрипалів подарували свої твори. Дівчата 8 класу виконали молодіжно-естрадну композицію. Родзинкою свята було привітання українською піснею у виконанні сім’ї Сорокіних (учителя 4 класу та доньки – учениці 8 класу).

Після побаченого боги дозволили святкувати 8 Березня тільки один раз на рік та шанувати всіх жінок на Землі і дарувати їм кохання, щастя, мир, злагоду  та весняні квіти.

Альбом: Свято весни у ЗОШ №9 Альбом: Свято весни у ЗОШ №9 Альбом: Свято весни у ЗОШ №9 Альбом: Свято весни у ЗОШ №9 Альбом: Свято весни у ЗОШ №9 Альбом: Свято весни у ЗОШ №9
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/17 | Переглядів: 26Дата публікації: 20:32 10.03.2016

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017