Свято весни у ЗОШ №9

Свято весни у ЗОШ №9

Розпочали свято на уявному Олімпі, де боги: Зевс, Гермес та Юпітер сперечалися навіщо таке свято як 8 березня

Розпочали свято на уявному Олімпі, де боги: Зевс, Гермес та  Юпітер (учні 5 класу, кл . керівник Зіганшина К.В.) сперечалися навіщо таке свято як 8 березня і вирішили подивитися, як святкують його на Землі і потрапили до ЗОШ № 9. У святково прибраному приміщенні учні 5-8 класів дарували свої подяки жінкам: учителям та техпрацівникам.

6 клас подарував пісню у виконанні А.Харченко, яку співали усі разом. 7 клас виконав український танок та тріо скрипалів подарували свої твори. Дівчата 8 класу виконали молодіжно-естрадну композицію. Родзинкою свята було привітання українською піснею у виконанні сім’ї Сорокіних (учителя 4 класу та доньки – учениці 8 класу).

Після побаченого боги дозволили святкувати 8 Березня тільки один раз на рік та шанувати всіх жінок на Землі і дарувати їм кохання, щастя, мир, злагоду  та весняні квіти.

Альбом: Свято весни у ЗОШ №9 Альбом: Свято весни у ЗОШ №9 Альбом: Свято весни у ЗОШ №9 Альбом: Свято весни у ЗОШ №9 Альбом: Свято весни у ЗОШ №9 Альбом: Свято весни у ЗОШ №9
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/17 | Переглядів: 24Дата публікації: 20:32 10.03.2016

18.08.2017
14:00 - Засідання чергової 18 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 18 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання

4. Про подовження оренди нерухомого майназа адресою м.Білицьке, вул. Миру, б.15.

5. Про подовження оренди дитячих атракціонів комунальному підприємству „Білицький міський парк культури та відпочинку”

6. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

7. Про затвердження детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Білицьке, вул.Швецова, буд.19
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

8. Про передачу у власність земельної ділянки Нехаєвському В.М.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Сліпенко С.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Безсонову А.М..
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

11. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Ковальчук Н.Г.

12. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Лагойко Т.В
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Рак О.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про передачу у власність земельної ділянки Ловіну І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:18.08.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)