Открытие английского разговорного клуба в г.Белицкое

Открытие английского разговорного клуба в г.Белицкое

27 марта во Дворце культуры прошло первое занятие по английскому для жителей г.Белицкое, пос.Водянский

В рамках проекта от #UNICEF при поддержке Добропольского центра молодежи «Добро» 27 марта 2017 года  состоялось первое занятие английского разговорного клуба «English Speaking Club».

На мероприятии рассматривались лучшие методы самостоятельного изучения английского языка. Были рассмотрены лучшие интернет сервисы и приемы для изучения английского языка. По окончанию занятия участники клуба смотрели видео на английском, пытались переводить, понять услышанное. В первый раз было сложно, но с помощью носителя языка, Татьяны, мы справились!

Занятия по развитию английской разговорной речи будут проходить и в дальнейшем по воскресеньям во Дворце культуры г.Белицкое.

Альбом: Открытие английского разговорного клуба в г.Белицкое Альбом: Открытие английского разговорного клуба в г.Белицкое Альбом: Открытие английского разговорного клуба в г.Белицкое Альбом: Открытие английского разговорного клуба в г.Белицкое Альбом: Открытие английского разговорного клуба в г.Белицкое Альбом: Открытие английского разговорного клуба в г.Белицкое Альбом: Открытие английского разговорного клуба в г.Белицкое
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/170 | Переглядів: 92Дата публікації: 08:51 29.03.2017

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)