Вітання з Великоднем міського голови Заварзіна О.Т.

Вітання з Великоднем міського голови Заварзіна О.Т.

Від усієї душі вітаю всіх християн зі Світлим Христовим Воскресінням – Святою Пасхою! Це свято символізує спасіння світу і людини, торжество життя, добра та світла. Воно нагадує нам про головні духовні цінності, розкриває кращі людські якості і робить світ чистішим, сприяє духовному зближенню людей, зміцненню миру і згоди народів, що населяють наш багатонаціональний регіон. Нехай світле свято Великодня наповнить наші серця радістю й добрими почуттями, зігріє теплом ваші серця і принесе добрі зміни! Тільки з вірою в добро, ми зможемо подолати всі життєві труднощі. Миру, добра, щастя і благополуччя вам і вашим родинам. Христос Воскрес!

Білицький міський голова                                                Заварзін О.Т.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/180 | Переглядів: 38Дата публікації: 15:11 14.04.2017

Подій не заплановано