Великодень в ДНЗ "Світлячок"
Великодень в ДНЗ \"Світлячок\"

Великодень в ДНЗ "Світлячок"

У великодні дні, які тривають до Вознесіння,з 8 по 16 квітня, в нашому садку №13 «Світлячок» пройшов тиждень свята «Великодня».

У великодні дні, які тривають до Вознесіння,з 8 по 16 квітня, в нашому садку №13 «Світлячок»  пройшов тиждень свята «Великодня». Діти зрозуміли важливість цього свята, «Що таке добре і що таке погано», навчились  відповідати за свої вчинки, зберігати традиції української православної церкви. В дошкільному закладі пройшли різноманітні заходи з дітьми та батьками: бесіди, читання художньої літератури, народні ігри. Підсумком цього тижня стало свято «Великодня», на якому діти розповідали вірші, виконувалили пісні, грали в народні ігри-забави, а великодні кролики вручили дітям довгоочікувані подарунки.

Альбом: Великодень в ДНЗ "Світлячок" Альбом: Великодень в ДНЗ "Світлячок" Альбом: Великодень в ДНЗ "Світлячок" Альбом: Великодень в ДНЗ "Світлячок" Альбом: Великодень в ДНЗ "Світлячок" Альбом: Великодень в ДНЗ "Світлячок" Альбом: Великодень в ДНЗ "Світлячок" Альбом: Великодень в ДНЗ "Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/183 | Переглядів: 35Дата публікації: 14:29 20.04.2017

Подій не заплановано