Великодень в ДНЗ "Світлячок"
Великодень в ДНЗ \"Світлячок\"

Великодень в ДНЗ "Світлячок"

У великодні дні, які тривають до Вознесіння,з 8 по 16 квітня, в нашому садку №13 «Світлячок» пройшов тиждень свята «Великодня».

У великодні дні, які тривають до Вознесіння,з 8 по 16 квітня, в нашому садку №13 «Світлячок»  пройшов тиждень свята «Великодня». Діти зрозуміли важливість цього свята, «Що таке добре і що таке погано», навчились  відповідати за свої вчинки, зберігати традиції української православної церкви. В дошкільному закладі пройшли різноманітні заходи з дітьми та батьками: бесіди, читання художньої літератури, народні ігри. Підсумком цього тижня стало свято «Великодня», на якому діти розповідали вірші, виконувалили пісні, грали в народні ігри-забави, а великодні кролики вручили дітям довгоочікувані подарунки.

Альбом: Великодень в ДНЗ "Світлячок" Альбом: Великодень в ДНЗ "Світлячок" Альбом: Великодень в ДНЗ "Світлячок" Альбом: Великодень в ДНЗ "Світлячок" Альбом: Великодень в ДНЗ "Світлячок" Альбом: Великодень в ДНЗ "Світлячок" Альбом: Великодень в ДНЗ "Світлячок" Альбом: Великодень в ДНЗ "Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/183 | Переглядів: 27Дата публікації: 14:29 20.04.2017

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)