Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок"
Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ \"Світлячок\"

Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок"

Відповідно до наказу відділу освіти Добропільської міської ради №72 від 03.03.2017 «Про проведення Місячника протипожежної безпеки у ДНЗ», з 10 березня по 10 квітня 2017 року у ДНЗ №13 «Світлячок» був проведений «Місячник протипожежної безпеки».

Метою проведення «Місячника з пожежної безпеки» є  поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку, тощо, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час пожежі.

На основі загального плану проведення «Місячника з пожежної безпеки» вихователі всіх вікових груп  склали план заходів, які наповнили змістом навчально-виховної роботи з дітьми.

Під час підготовки до «Місячника пожежної безпеки» проведено ряд заходів:

1. перевірено  стан пожежних щитів та пожежного обладнання;
  2. перевірено наявність інструкцій, пам’яток з питань безпеки життєдіяльності і правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків;
  3. оформлено куточок «Пожежна безпека»;
  4. проведені інструктажі з усім персоналом та навчання  по використанню вогнегасника під час пожежі.

Роботу проводили із залученням дітей до різних форм роботи:

Бесіди: «Сірник не чіпай - в сірниках вогонь», «Малятам про вогонь», «Добрий і злий вогонь», «Якщо виникла пожежа», «Праця пожежників».

Знайомство з художньою літературою:С.Маршак «Що горить?»,«Розповідь про невідомого героя», «Кицькін дім»,Т.Фетисова «Куди поспішають червоні машини»,А.Шевченка «Як ловили Уголька»,      В. Загороднюк «Його величність Сірничок», О.Орач «Вогонь».

Ігри: сюжетно – рольові «Виклик пожежників», «Їдемо на пожежу», ;дидактичні «Засоби пожежогасіння», «Як уникнути неприємностей», «Горить – не горить», «Доскажи слівце».

Екскурсії:вихованці ДНЗ старшої та середньої груп відвідали пожежну частину м.Білицьке.

ДНЗ №13 «Світлячок» укомплектовано вогнегасниками, створено пожежний куточок з первинними засобами пожежогасіння: піском, відрами, лопатами, багром. На кожному поверсі  присутні плани приміщень зі схемами евакуації. У закладі постійно здійснюється контроль стану електрообладнання та електромережі, а також кухонних плит і системи вентиляції.

З усіма співробітниками був проведений позачерговий інструктаж та навчання по пожежній безпеці.

Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/184 | Переглядів: 102Дата публікації: 14:43 20.04.2017

Подій не заплановано