Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок"
Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ \"Світлячок\"

Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок"

Відповідно до наказу відділу освіти Добропільської міської ради №72 від 03.03.2017 «Про проведення Місячника протипожежної безпеки у ДНЗ», з 10 березня по 10 квітня 2017 року у ДНЗ №13 «Світлячок» був проведений «Місячник протипожежної безпеки».

Метою проведення «Місячника з пожежної безпеки» є  поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку, тощо, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час пожежі.

На основі загального плану проведення «Місячника з пожежної безпеки» вихователі всіх вікових груп  склали план заходів, які наповнили змістом навчально-виховної роботи з дітьми.

Під час підготовки до «Місячника пожежної безпеки» проведено ряд заходів:

1. перевірено  стан пожежних щитів та пожежного обладнання;
  2. перевірено наявність інструкцій, пам’яток з питань безпеки життєдіяльності і правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків;
  3. оформлено куточок «Пожежна безпека»;
  4. проведені інструктажі з усім персоналом та навчання  по використанню вогнегасника під час пожежі.

Роботу проводили із залученням дітей до різних форм роботи:

Бесіди: «Сірник не чіпай - в сірниках вогонь», «Малятам про вогонь», «Добрий і злий вогонь», «Якщо виникла пожежа», «Праця пожежників».

Знайомство з художньою літературою:С.Маршак «Що горить?»,«Розповідь про невідомого героя», «Кицькін дім»,Т.Фетисова «Куди поспішають червоні машини»,А.Шевченка «Як ловили Уголька»,      В. Загороднюк «Його величність Сірничок», О.Орач «Вогонь».

Ігри: сюжетно – рольові «Виклик пожежників», «Їдемо на пожежу», ;дидактичні «Засоби пожежогасіння», «Як уникнути неприємностей», «Горить – не горить», «Доскажи слівце».

Екскурсії:вихованці ДНЗ старшої та середньої груп відвідали пожежну частину м.Білицьке.

ДНЗ №13 «Світлячок» укомплектовано вогнегасниками, створено пожежний куточок з первинними засобами пожежогасіння: піском, відрами, лопатами, багром. На кожному поверсі  присутні плани приміщень зі схемами евакуації. У закладі постійно здійснюється контроль стану електрообладнання та електромережі, а також кухонних плит і системи вентиляції.

З усіма співробітниками був проведений позачерговий інструктаж та навчання по пожежній безпеці.

Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок" Альбом: Місячник протипожежної безпеки у ДНЗ "Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/184 | Переглядів: 376Дата публікації: 14:43 20.04.2017

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!