Великодня виставка поробок в ДНЗ №15 «Малятко»
Великодня виставка поробок  в ДНЗ №15 «Малятко»

Великодня виставка поробок в ДНЗ №15 «Малятко»

Протягом тижня в ДНЗ№15 «Малятко» проходила виставка «Великдень»

Протягом тижня  в ДНЗ№15 «Малятко» проходила виставка «Великдень», де наші дошкільнята мали можливість ознайомитись із народними традиціями, пов’язаними із святом Великодня. Всі групи долучилися до участі у виставці. На виставці представлено писанки з пап’є-маше; писанки, оздоблені наліпками із пластиліну – пластилінова мозаїка, квілінгом, бісером, паперовими кульками із кольорових серветок, стрічок  та використанням інших новітніх технологій образотворчого мистецтва; вишивки, пов’язані з Великодніми святами; вітальні листівки та ікебани. Роботи всіх учасників, без винятку, відзначаються креативністю, неповторністю, оригінальністю. Дякуємо всім хто приймав участь у виставці.

Альбом: Великодня виставка поробок  в ДНЗ №15 «Малятко»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/185 | Переглядів: 49Дата публікації: 14:50 20.04.2017

Подій не заплановано