Великодня виставка поробок в ДНЗ №15 «Малятко»
Великодня виставка поробок  в ДНЗ №15 «Малятко»

Великодня виставка поробок в ДНЗ №15 «Малятко»

Протягом тижня в ДНЗ№15 «Малятко» проходила виставка «Великдень»

Протягом тижня  в ДНЗ№15 «Малятко» проходила виставка «Великдень», де наші дошкільнята мали можливість ознайомитись із народними традиціями, пов’язаними із святом Великодня. Всі групи долучилися до участі у виставці. На виставці представлено писанки з пап’є-маше; писанки, оздоблені наліпками із пластиліну – пластилінова мозаїка, квілінгом, бісером, паперовими кульками із кольорових серветок, стрічок  та використанням інших новітніх технологій образотворчого мистецтва; вишивки, пов’язані з Великодніми святами; вітальні листівки та ікебани. Роботи всіх учасників, без винятку, відзначаються креативністю, неповторністю, оригінальністю. Дякуємо всім хто приймав участь у виставці.

Альбом: Великодня виставка поробок  в ДНЗ №15 «Малятко»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/185 | Переглядів: 98Дата публікації: 14:50 20.04.2017

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!