Великдень - свято радості в ДНЗ №15 «Малятко»
Великдень -  свято радості
в ДНЗ №15 «Малятко»

Великдень - свято радості в ДНЗ №15 «Малятко»

Великдень - велике Християнське свято на всій Землі.

Великдень - велике Християнське свято на всій Землі. Кожен народ, кожна нація відзначає це свто по-різному. Пасха - це початок чогось нового і чистого. усвідомлення того, що відбулося колись на планеті велике диво. Пасха для дітей - це перш за все, знайомство з історією. І кожен вихователь нашого дошкільного закладу, вчить всіх традицій святкування "Великодня".Цілий тиждень вихователі разом з дітьми знайомилися з цим чудовим святом, разом розгядали ілюстрації, писанки, переглядали відеофрагменти. Завдяки сумлінної праці вихователів діти навчилися ліпити, оздоблювати крашанки кольоровим папером, малювати та розписувати писанки.Протягом тижня, діти отримували величезне задоволення, що вони можуть теж приймати участь і вносити свою краплинку турботи та краси в святкуванні "Великодня". А закінчився тиждень великим святом – розвагою.

в ДНЗ №15 «Малятко»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/186 | Переглядів: 26Дата публікації: 15:03 20.04.2017

26.07.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мельник С.В.-начальник відділу обліку та звітності
2. Про хід виконання в 1 півріччі 2017 року рішення міської ради “Про Програму економічного і соціального розвитку міста на 2017 рік”.
3. Про врахування у складі міського бюджету між бюджетних
трансфертів.
Доповідає: Мельник С.В.-начальник відділу обліку та звітності
4. Про затвердження міського плану заходів з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери м.Білицьке та смт.Водянське до опалювального періоду 2017-2018 років.
Доповідає: Романенко Г.М.-заступник міського голови, керівники підприємств.
5. Про затвердження складу комісії, Порядку присвоєння та
зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, найменування або перейменування вулиць, провулків, проїздів, скверів, парків
на території Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.-керуючий справами виконкому
6. Про стан виконавської дисципліни у виконкомі Білицької міської ради за 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.-керуючий справами виконкому
7. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Барковська О.О.- спеціаліст відділу обліку та звітності
8. Про відзначення в місті Білицьке Дня Незалежності України.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар ради
9. Про затвердження складу постійно діючої комісії по обстеженню зелених насаджень, які належать вирубці та обрізці на території міста Білицьке та сел.Водянське
Доповідає: Барковська О.О.- спеціаліст відділу обліку та звітності
10. Про затвердження схеми санітарного очищення міста Білицьке та смт.Водянське Донецької області.
Доповідає : Заварзін О.Т.- міський голова
Організатор:Не визначено! Час проведення:26.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!