УВАГА!

УВАГА!

До уваги майбутніх пенсіонерів

Робота з майбутніми пенсіонерами стала одним із пріоритетних напрямків роботи у відділі обслуговування громадян Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області. Спеціалістами управління здійснюється попередня перевірка документів, необхідних для призначення пенсії.

Кількість осіб передпенсійного віку, які звертаються на прийом зростає з кожним роком. Спеціалісти допомагають визначити право на пенсію, обрати оптимальний період заробітку, здійснюють правову оцінку записів трудової книжки та інших наданих документів.

До співпраці залучено як кадрові служби підприємств, так і сільські та селищні ради. На базі районних та міських Центрів зайнятості періодично провадяться уроки пенсійної грамотності з різними віковими групами.

Непоодинокими є випадки, коли трудові книжки заповнені з численними порушеннями Інструкції про порядок ведення трудових книжок. Мають місце невчасно внесені записи, необумовлені виправлення, закреслення, відсутні печатки та підписи посадових осіб, записи не містять відповідної інформації для визначення пільгового стажу (про роботу протягом повного робочого дня, віднесення до відповідних Списків виробництв, професій тощо). Для зарахування до страхового (пільгового) стажу таких періодів необхідні уточнюючі довідки. Розшук підприємств, установ, організацій, їх правонаступників, архівів ліквідованих підприємств вимагає певного часу. А якщо людина працювала в інших областях, в країнах СНД, процес одержання документів, актів перевірок може тривати декілька місяців. Саме для відпрацювання таких питань ведеться робота з майбутніми пенсіонерами.

Завчасна правова експертиза змісту та належного оформлення документів є важливим кроком до своєчасного призначення пенсій.

Тож, заздалегідь, за декілька місяців до досягнення пенсійного віку, Ви можете звернутись до відділу обслуговування громадян Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області та отримати фахову консультацію, оформити справу «Майбутнього пенсіонера», одержати, в разі необхідності допомогу, та у запропонований Вам час звернутись із відповідною заявою (заява на призначення пенсії за віком (в тому числі пільгової) приймається не раніше ніж за 1 місяць до настання пенсійного віку).

Працівникам ліквідованих підприємств без визначення правонаступника не потрібно чекати досягнення пенсійного віку. Звернутися за підтвердженням пільгового стажу на Комісію можна вже сьогодні. Спеціалісти допоможуть сформувати необхідний пакет документів для розгляду на Комісії.

Якщо громадяни будуть заздалегідь замислюватися над пенсійним майбутнім, розуміти і знати основні законодавчі норми, то це неодмінно найкращим чином позначиться на функціонуванні всієї системи пенсійного забезпечення.

Заступник начальника Добропільського

об’єднаного управління Пенсійного фонду

України Донецької області Наталія Громило

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/189 | Переглядів: 39Дата публікації: 14:07 27.04.2017

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)