УВАГА!

УВАГА!

До уваги майбутніх пенсіонерів

Робота з майбутніми пенсіонерами стала одним із пріоритетних напрямків роботи у відділі обслуговування громадян Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області. Спеціалістами управління здійснюється попередня перевірка документів, необхідних для призначення пенсії.

Кількість осіб передпенсійного віку, які звертаються на прийом зростає з кожним роком. Спеціалісти допомагають визначити право на пенсію, обрати оптимальний період заробітку, здійснюють правову оцінку записів трудової книжки та інших наданих документів.

До співпраці залучено як кадрові служби підприємств, так і сільські та селищні ради. На базі районних та міських Центрів зайнятості періодично провадяться уроки пенсійної грамотності з різними віковими групами.

Непоодинокими є випадки, коли трудові книжки заповнені з численними порушеннями Інструкції про порядок ведення трудових книжок. Мають місце невчасно внесені записи, необумовлені виправлення, закреслення, відсутні печатки та підписи посадових осіб, записи не містять відповідної інформації для визначення пільгового стажу (про роботу протягом повного робочого дня, віднесення до відповідних Списків виробництв, професій тощо). Для зарахування до страхового (пільгового) стажу таких періодів необхідні уточнюючі довідки. Розшук підприємств, установ, організацій, їх правонаступників, архівів ліквідованих підприємств вимагає певного часу. А якщо людина працювала в інших областях, в країнах СНД, процес одержання документів, актів перевірок може тривати декілька місяців. Саме для відпрацювання таких питань ведеться робота з майбутніми пенсіонерами.

Завчасна правова експертиза змісту та належного оформлення документів є важливим кроком до своєчасного призначення пенсій.

Тож, заздалегідь, за декілька місяців до досягнення пенсійного віку, Ви можете звернутись до відділу обслуговування громадян Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області та отримати фахову консультацію, оформити справу «Майбутнього пенсіонера», одержати, в разі необхідності допомогу, та у запропонований Вам час звернутись із відповідною заявою (заява на призначення пенсії за віком (в тому числі пільгової) приймається не раніше ніж за 1 місяць до настання пенсійного віку).

Працівникам ліквідованих підприємств без визначення правонаступника не потрібно чекати досягнення пенсійного віку. Звернутися за підтвердженням пільгового стажу на Комісію можна вже сьогодні. Спеціалісти допоможуть сформувати необхідний пакет документів для розгляду на Комісії.

Якщо громадяни будуть заздалегідь замислюватися над пенсійним майбутнім, розуміти і знати основні законодавчі норми, то це неодмінно найкращим чином позначиться на функціонуванні всієї системи пенсійного забезпечення.

Заступник начальника Добропільського

об’єднаного управління Пенсійного фонду

України Донецької області Наталія Громило

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/189 | Переглядів: 31Дата публікації: 14:07 27.04.2017

18.08.2017
14:00 - Засідання чергової 18 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 18 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання

4. Про подовження оренди нерухомого майназа адресою м.Білицьке, вул. Миру, б.15.

5. Про подовження оренди дитячих атракціонів комунальному підприємству „Білицький міський парк культури та відпочинку”

6. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

7. Про затвердження детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Білицьке, вул.Швецова, буд.19
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

8. Про передачу у власність земельної ділянки Нехаєвському В.М.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Сліпенко С.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Безсонову А.М..
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

11. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Ковальчук Н.Г.

12. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Лагойко Т.В
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Рак О.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про передачу у власність земельної ділянки Ловіну І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:18.08.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)