9 ТРАВНЯ

9 ТРАВНЯ

ПРИВІТАННЯ БІЛИЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Шановні ветерани, дорогі земляки!

Від  себе особисто та від імені Виконавчого комітету Білицької міської  ради щиро вітаю всіх, хто наближав Перемогу.

У ці славні дні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Цей день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих  доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь Другої світової війни, а також жителів міста та селища, бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих років щасливого та мирного життя.

З повагою

Білицький міський голова                                                                                     О.Т.Заварзін

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/191 | Переглядів: 44Дата публікації: 15:59 05.05.2017

Подій не заплановано