9 МАЯ в пос. Водянское

9 МАЯ в пос. Водянское

Празднование 72 – ой годовщины Победы в посёлке Водянское

В светлый праздник Победы традиционно у школы выстроилась и прошла к памятнику погибшим воинам колонна, сопровождаемая оркестром, где состоялся митинг, посвящённый 72-ой годовщине Победы над фашистскими захватчиками. На мероприятии присутствовали заместитель Белицкого городского головы Романенко Геннадий Николаевич, председатель совета ветеранов посёлка Шапошник Владимир Алексеевич, председатель профсоюзного комитета ПРУП Кушнырь Анатолий Фёдорович, председатель профсоюза ш-ты Белицкая Голуб Сергей Юрьевич, старший начальник смены ш-ты Белицкая Репной Владимир Анатолиевич, а так же гордость нашего посёлка ветеран ВОВ Грицай Екатерина Федотовна.

В 18.00 на площади Клуба Кирова состоялся тематический концерт «Никто не забыт, ничто не забыто». В окончании праздника состоялось факельное шествие и возложение цветов к памятнику погибшим воинам.

Альбом: 9 МАЯ в пос. Водянское Альбом: 9 МАЯ в пос. Водянское Альбом: 9 МАЯ в пос. Водянское
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/193 | Переглядів: 67Дата публікації: 13:37 11.05.2017

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!