9 МАЯ в пос. Водянское

9 МАЯ в пос. Водянское

Празднование 72 – ой годовщины Победы в посёлке Водянское

В светлый праздник Победы традиционно у школы выстроилась и прошла к памятнику погибшим воинам колонна, сопровождаемая оркестром, где состоялся митинг, посвящённый 72-ой годовщине Победы над фашистскими захватчиками. На мероприятии присутствовали заместитель Белицкого городского головы Романенко Геннадий Николаевич, председатель совета ветеранов посёлка Шапошник Владимир Алексеевич, председатель профсоюзного комитета ПРУП Кушнырь Анатолий Фёдорович, председатель профсоюза ш-ты Белицкая Голуб Сергей Юрьевич, старший начальник смены ш-ты Белицкая Репной Владимир Анатолиевич, а так же гордость нашего посёлка ветеран ВОВ Грицай Екатерина Федотовна.

В 18.00 на площади Клуба Кирова состоялся тематический концерт «Никто не забыт, ничто не забыто». В окончании праздника состоялось факельное шествие и возложение цветов к памятнику погибшим воинам.

Альбом: 9 МАЯ в пос. Водянское Альбом: 9 МАЯ в пос. Водянское Альбом: 9 МАЯ в пос. Водянское
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/193 | Переглядів: 43Дата публікації: 13:37 11.05.2017

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)