Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Тиждень охорони праці
Тиждень охорони праці

Поділитися новиною:

Тиждень охорони праці

З 21 по 28 квітня в дошкільному навчальному закладі №13 «Світлячок» проходив Тиждень охорони праці під девізом «Оптимізація збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

З 21 по 28 квітня в дошкільному навчальному закладі №13 «Світлячок» проходив Тиждень охорони праці під девізом «Оптимізація збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Для успішної підготовки і організації проведення заходів був створений організаційний комітет, члени якого контролювали і допомагали в організації.

Тренінги, додаткові інструктажі та перевірки робочих місць і обладнання — ці заходи були основними при плануванні Тижня. У дитячому садку протягом Тижня проводилася виставка дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей». На інформаційному стенді розміщена інформація, присвячена Всесвітньому дню охорони праці пожежної та антитерористичної безпеки.

Завгосп та голова профспілки взяли участь у засіданні круглого столу на тему «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці» на базі відділу освіти.

 Учасники підвели підсумки моніторингу з охорони праці, а також обговорили актуальні проблеми в галузі охорони праці.

З метою формування у дітей уявлень про можливі небезпеки протягом тижня вихователі щодня проводили дидактичні та рухливі ігри, бесіди про безпеку на дорогах і правила поведінки при пожежі.

25 квітня відбулося засідання координаційної ради ДНЗ, на якому були розглянуті питання щодо  впровадження попереджувальних заходів зі скорочення виробничого травматизму і профзахворюваності за 2017рік, заслухано інформацію про проведення тижня з охорони праці.

Старша медична сестра Тарасова А.А. провела психологічний тренінг профілактики стресів та професійного вигорання серед співробітників, а також навчання з надання первинної допомоги потерпілому.

В результаті проведення Тижня охорони праці керівник та відповідальні особи в черговий раз нагадали про те, що на своєму робочому місці необхідно дотримуватись правил безпеки і не наражати себе і своїх колег, вихованців необґрунтованого ризику, знати свої права та не нехтувати засобами захисту та профілактики.

Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/196 | Переглядів: 56Дата публікації: 10:09 10.05.2017
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих