Тиждень охорони праці

Тиждень охорони праці

З 21 по 28 квітня в дошкільному навчальному закладі №13 «Світлячок» проходив Тиждень охорони праці під девізом «Оптимізація збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Для успішної підготовки і організації проведення заходів був створений організаційний комітет, члени якого контролювали і допомагали в організації.

Тренінги, додаткові інструктажі та перевірки робочих місць і обладнання — ці заходи були основними при плануванні Тижня. У дитячому садку протягом Тижня проводилася виставка дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей». На інформаційному стенді розміщена інформація, присвячена Всесвітньому дню охорони праці пожежної та антитерористичної безпеки.

Завгосп та голова профспілки взяли участь у засіданні круглого столу на тему «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці» на базі відділу освіти.

Учасники підвели підсумки моніторингу з охорони праці, а також обговорили актуальні проблеми в галузі охорони праці.

З метою формування у дітей уявлень про можливі небезпеки протягом тижня вихователі щодня проводили дидактичні та рухливі ігри, бесіди про безпеку на дорогах і правила поведінки при пожежі.

25 квітня відбулося засідання координаційної ради ДНЗ, на якому були розглянуті питання щодо  впровадження попереджувальних заходів зі скорочення виробничого травматизму і профзахворюваності за 2017рік, заслухано інформацію про проведення тижня з охорони праці.

Старша медична сестра Тарасова А.А. провела психологічний тренінг профілактики стресів та професійного вигорання серед співробітників, а також навчання з надання первинної допомоги потерпілому.

В результаті проведення Тижня охорони праці керівник та відповідальні особи в черговий раз нагадали про те, що на своєму робочому місці необхідно дотримуватись правил безпеки і не наражати себе і своїх колег, вихованців необґрунтованого ризику, знати свої права та не нехтувати засобами захисту та профілактики.

Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/196 | Переглядів: 78Дата публікації: 10:09 10.05.2017

22.06.2018
14:00 - Засідання чергової 42 сесії Білицької міської ради 22 червня 2018 року Засідання чергової 42 сесії Білицької міської ради 22 червня 2018 року
Засідання позачергової 42 сесії Білицької міської ради
22 червня 2018 року

1. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Євстюніч Наталі Василівни
2. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії
3. Про стан боротьби зі злочинністю, забезпечення громадської безпеки та охорони громадського порядку на території Білицької міської ради .
Доповідає: Романенко Г.М.- заступник міського голови
4. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми економічного і
соціального розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2018 рік
5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/33-9 від 22.12.2017 „Про міський бюджет на 2018 рік”.
6. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах
7. Про план роботи міської ради на II півріччя 2017 року Доповідає: Іванова Т.В. – секретар міської ради
8. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Воротиленко Н.Т.
9. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Тахтарова І.В.
10. Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в новій редакції
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
11. Про підтвердження у 2019 році дії рішень міської ради про затвердження Положень по місцевих податках та зборах зі змінами та доповненнями на території міста Білицьке та смт.Водянське
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
12. Про затвердження Положення про податок на майно в частині плати за землю в новій редакції
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
13. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
14. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М. Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
15. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
16. Про внесення змін до рішення міської ради № 7/33-4 від 22.12.2017 “Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2018 році”
Доповідає : Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому
17. Про внесення змін до рішення міської ради № 7/33-5 від 22.12.2017 року “Про умови оплати праці секретаря міської ради, заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету в 2018 році”
Доповідає : Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:Не визначено! Час проведення:22.06.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!