Тиждень охорони праці

Тиждень охорони праці

З 21 по 28 квітня в дошкільному навчальному закладі №13 «Світлячок» проходив Тиждень охорони праці під девізом «Оптимізація збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Для успішної підготовки і організації проведення заходів був створений організаційний комітет, члени якого контролювали і допомагали в організації.

Тренінги, додаткові інструктажі та перевірки робочих місць і обладнання — ці заходи були основними при плануванні Тижня. У дитячому садку протягом Тижня проводилася виставка дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей». На інформаційному стенді розміщена інформація, присвячена Всесвітньому дню охорони праці пожежної та антитерористичної безпеки.

Завгосп та голова профспілки взяли участь у засіданні круглого столу на тему «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці» на базі відділу освіти.

Учасники підвели підсумки моніторингу з охорони праці, а також обговорили актуальні проблеми в галузі охорони праці.

З метою формування у дітей уявлень про можливі небезпеки протягом тижня вихователі щодня проводили дидактичні та рухливі ігри, бесіди про безпеку на дорогах і правила поведінки при пожежі.

25 квітня відбулося засідання координаційної ради ДНЗ, на якому були розглянуті питання щодо  впровадження попереджувальних заходів зі скорочення виробничого травматизму і профзахворюваності за 2017рік, заслухано інформацію про проведення тижня з охорони праці.

Старша медична сестра Тарасова А.А. провела психологічний тренінг профілактики стресів та професійного вигорання серед співробітників, а також навчання з надання первинної допомоги потерпілому.

В результаті проведення Тижня охорони праці керівник та відповідальні особи в черговий раз нагадали про те, що на своєму робочому місці необхідно дотримуватись правил безпеки і не наражати себе і своїх колег, вихованців необґрунтованого ризику, знати свої права та не нехтувати засобами захисту та профілактики.

Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці Альбом: Тиждень охорони праці
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/196 | Переглядів: 19Дата публікації: 10:09 10.05.2017

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!