День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок"
День вишиванки у ДНЗ №13 \"Світлячок\"

День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок"

17.05.2017 року в ДНЗ № 13 «Світлячок» з дітьми старшої групи «Крабики» було проведено свято присвячене Дню Вишиванки. Метою цього заходу було розширення та збагачення знань дітей про особливості національного одягу українського народу, зокрема вишитої сорочки, її значущість, колірні особливості та символіку. В процесі ігор діти бачили спільне та відмінне в національному одязі хлопчиків та дівчаток. За допомогою пісні до свідомості дітей донесли, що вишиванка – це сімейний оберіг, що передавався із покоління в покоління. Діти проявляли кмітливість, інтерес до завдань та шанобливе ставлення до традицій українського народу. Цим заходом педагоги прививали дітям любов та повагу до рідної Батьківщини.

Альбом: День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/198 | Переглядів: 67Дата публікації: 16:26 18.05.2017

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017