День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок"
День вишиванки у ДНЗ №13 \"Світлячок\"

День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок"

17.05.2017 року в ДНЗ № 13 «Світлячок» з дітьми старшої групи «Крабики» було проведено свято присвячене Дню Вишиванки. Метою цього заходу було розширення та збагачення знань дітей про особливості національного одягу українського народу, зокрема вишитої сорочки, її значущість, колірні особливості та символіку. В процесі ігор діти бачили спільне та відмінне в національному одязі хлопчиків та дівчаток. За допомогою пісні до свідомості дітей донесли, що вишиванка – це сімейний оберіг, що передавався із покоління в покоління. Діти проявляли кмітливість, інтерес до завдань та шанобливе ставлення до традицій українського народу. Цим заходом педагоги прививали дітям любов та повагу до рідної Батьківщини.

Альбом: День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ДНЗ №13 "Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/198 | Переглядів: 55Дата публікації: 16:26 18.05.2017

Подій не заплановано