ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ:

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ:

Про стан заборгованості до бюджету Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

Одним з пріоритетних напрямків роботи Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області є робота по стягненню заборгованості до бюджету Пенсійного фонду, яка станом на 01.05.2017 року складає 63531,7 тис грн. в тому числі :

63378,4 тис. грн. - по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій;

146,9 тис грн.  - по страхових внесках;

6,4тис.грн. – по відшкодуванню регресних вимог;

Крім того,  борг по єдиному соціальному вснеску, адміністрування якого здійснюється Пенсійним фондом  складає 333,8  тис грн.

99,8% заборгованості до бюджету управління, складає заборгованість підприємств вугільної галузі, які  мають  дієвий статус боргу, а саме:

ТОВ ДТЕК «Добропіллявугілля» -  12770,9тис грн.

ДП «Добропіллявугілля» - 22016,7 тис.грн.

ТДВ «Шахта Білозерська» -  11087,5тис. грн.

ПрАТ «ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу» - 15941,1 тис.грн.

Борг по підприємствах вугільної галузі з початку року збільшився на 3920,4тис грн., або на  10,3%

Для забезпечення погашення боргу  управлінням вжиті всі законодавчо визначені заходи примусового стягнення. З загальної суми боргу:

23914,0тис. грн. - відкриті виконавчі провадження державною виконавчою службою;

24771,2тис.грн. – знаходиться на розгляді у  суді позовні заяви управління

По сумі новоутвореного боргу готуються матеріали для звернення до суду.

Використовується й така форма роботи з боржниками, як заключення графіків погашення боргу. Так, з початку  року за графіками погашення боргу  6  боржників сплатили 5,8 тис.грн.

До кінця року по укладених графіках до бюджету Пенсійного фонду надійде коштів в сумі  6,2 тис. грн. та 6 фізичних осіб – боржників  сплатять повністю заборгованість.

Заступник начальника

фінансово-економічного відділу

Добропільського об’єднаного

управління Пенсійного фонду України

Донецької області                                                                      О. О. Соколова

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/199 | Переглядів: 53Дата публікації: 09:24 22.05.2017

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!