ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ:

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ:

Про стан заборгованості до бюджету Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

Одним з пріоритетних напрямків роботи Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області є робота по стягненню заборгованості до бюджету Пенсійного фонду, яка станом на 01.05.2017 року складає 63531,7 тис грн. в тому числі :

63378,4 тис. грн. - по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій;

146,9 тис грн.  - по страхових внесках;

6,4тис.грн. – по відшкодуванню регресних вимог;

Крім того,  борг по єдиному соціальному вснеску, адміністрування якого здійснюється Пенсійним фондом  складає 333,8  тис грн.

99,8% заборгованості до бюджету управління, складає заборгованість підприємств вугільної галузі, які  мають  дієвий статус боргу, а саме:

ТОВ ДТЕК «Добропіллявугілля» -  12770,9тис грн.

ДП «Добропіллявугілля» - 22016,7 тис.грн.

ТДВ «Шахта Білозерська» -  11087,5тис. грн.

ПрАТ «ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу» - 15941,1 тис.грн.

Борг по підприємствах вугільної галузі з початку року збільшився на 3920,4тис грн., або на  10,3%

Для забезпечення погашення боргу  управлінням вжиті всі законодавчо визначені заходи примусового стягнення. З загальної суми боргу:

23914,0тис. грн. - відкриті виконавчі провадження державною виконавчою службою;

24771,2тис.грн. – знаходиться на розгляді у  суді позовні заяви управління

По сумі новоутвореного боргу готуються матеріали для звернення до суду.

Використовується й така форма роботи з боржниками, як заключення графіків погашення боргу. Так, з початку  року за графіками погашення боргу  6  боржників сплатили 5,8 тис.грн.

До кінця року по укладених графіках до бюджету Пенсійного фонду надійде коштів в сумі  6,2 тис. грн. та 6 фізичних осіб – боржників  сплатять повністю заборгованість.

Заступник начальника

фінансово-економічного відділу

Добропільського об’єднаного

управління Пенсійного фонду України

Донецької області                                                                      О. О. Соколова

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/199 | Переглядів: 38Дата публікації: 09:24 22.05.2017

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)