ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!!

ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!!

Випуск з дитячого садка - особливий день для кожної дитини,адже закінчився перший відповідальний етап життя .

31 травня в ДНЗ №13 «Світлячок» м. Білицьке гарно і урочисто пройшло прощання з дитсадком . Цьогоріч відійшли від стандартних випускних у дітей старшої групи і все свято прощання з дитячим садком пройшло за тематикою «Стиляги». В святі  приймали участь «Стиляги» усіх поколінь, починаючи з ясельної групи та закінчуючи найстаршими «стилягами»- батьками. « Світлячок» приймав багато гостей ,котрі прийшли подивитися на наших вихованців -  майбутніх школярів,яких у цьому році – 25. Педагогами (МУЗ.КЕРІВНИК СІМОНОВА О.К.,ВИХОВАТЕЛІ ДУГЕЛЬНА Л.А.,ЄФИМЕНКО В.А.) та батьками було організовано цікаве та яскраве свято.

З вітальним словом до маленьких випускників звернулась завідувач Копцева М.В. ,яка  побажала діткам щасливої дороги у майбутньому шкільному житті. В кінці свята кожному з випускників було вручено диплом про закінчення дитсадка та маленькі подарунки Колектив ДНЗ «Світлячок» вірить ,що добрі спогади про дитяче дошкільне життя діти з любов’ю пронесуть с собою через все життя.

Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!!
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/201 | Переглядів: 39Дата публікації: 13:58 01.06.2017

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017