ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!!

ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!!

Випуск з дитячого садка - особливий день для кожної дитини,адже закінчився перший відповідальний етап життя .

31 травня в ДНЗ №13 «Світлячок» м. Білицьке гарно і урочисто пройшло прощання з дитсадком . Цьогоріч відійшли від стандартних випускних у дітей старшої групи і все свято прощання з дитячим садком пройшло за тематикою «Стиляги». В святі  приймали участь «Стиляги» усіх поколінь, починаючи з ясельної групи та закінчуючи найстаршими «стилягами»- батьками. « Світлячок» приймав багато гостей ,котрі прийшли подивитися на наших вихованців -  майбутніх школярів,яких у цьому році – 25. Педагогами (МУЗ.КЕРІВНИК СІМОНОВА О.К.,ВИХОВАТЕЛІ ДУГЕЛЬНА Л.А.,ЄФИМЕНКО В.А.) та батьками було організовано цікаве та яскраве свято.

З вітальним словом до маленьких випускників звернулась завідувач Копцева М.В. ,яка  побажала діткам щасливої дороги у майбутньому шкільному житті. В кінці свята кожному з випускників було вручено диплом про закінчення дитсадка та маленькі подарунки Колектив ДНЗ «Світлячок» вірить ,що добрі спогади про дитяче дошкільне життя діти з любов’ю пронесуть с собою через все життя.

Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!! Альбом: ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!!!
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/201 | Переглядів: 46Дата публікації: 13:58 01.06.2017

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради