День захисту дітей у ДНЗ №15 «Малятко»
 День захисту дітей  у ДНЗ №15 «Малятко»

День захисту дітей у ДНЗ №15 «Малятко»

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомогає твердо стати на ноги. Любі діти! Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті і той єдиний вірний шлях.

У цей день в дитячому садку№15 «Малятко» було організовано свято . Діти молодших груп зустрічали свято у садочку разом з веселим клоуном, а старші дошкільнята прийняли активну участь у міському святі, який було організовано міським Будинком культури. Малята малювали на асфальті, подивились концерт за участю старших дітлахів, відвідали атракціони.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Альбом: Свято день захисту дітей  у ДНЗ №15 «Малятко» Альбом: Свято день захисту дітей  у ДНЗ №15 «Малятко» Альбом: Свято день захисту дітей  у ДНЗ №15 «Малятко» Альбом: Свято день захисту дітей  у ДНЗ №15 «Малятко» Альбом: Свято день захисту дітей  у ДНЗ №15 «Малятко»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/202 | Переглядів: 52Дата публікації: 08:21 02.06.2017

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017