День захисту дітей у ДНЗ №15 «Малятко»
 День захисту дітей  у ДНЗ №15 «Малятко»

День захисту дітей у ДНЗ №15 «Малятко»

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомогає твердо стати на ноги. Любі діти! Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті і той єдиний вірний шлях.

У цей день в дитячому садку№15 «Малятко» було організовано свято . Діти молодших груп зустрічали свято у садочку разом з веселим клоуном, а старші дошкільнята прийняли активну участь у міському святі, який було організовано міським Будинком культури. Малята малювали на асфальті, подивились концерт за участю старших дітлахів, відвідали атракціони.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Альбом: Свято день захисту дітей  у ДНЗ №15 «Малятко» Альбом: Свято день захисту дітей  у ДНЗ №15 «Малятко» Альбом: Свято день захисту дітей  у ДНЗ №15 «Малятко» Альбом: Свято день захисту дітей  у ДНЗ №15 «Малятко» Альбом: Свято день захисту дітей  у ДНЗ №15 «Малятко»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/202 | Переглядів: 43Дата публікації: 08:21 02.06.2017

Подій не заплановано