День захисту дітей у ДНЗ "Світлячок"
День захисту дітей  у ДНЗ \"Світлячок\"

День захисту дітей у ДНЗ "Світлячок"

1 червня у нашому дитячому садку №13 «Світлячок» було проведено маштабний захід, присвячений Дню захисту дітей.

1 червня у нашому  дитячому садку №13 «Світлячок» було проведено   маштабний захід, присвячений Дню захисту дітей. Погода не підвела і подарувала дітям свій подарунок, теплий сонячний день.

Ведуча, Єфименко В.А.,привітала дітей з першим днем ​​літа і зі святом Захисту дитинства. Діти співали пісні і читали вірші, присвячені літу і Дню захисту дітей,брали участь в різноманітних естафетах.В гості до дітей завітала Забіяка,Петрова К.В., яка намагалась зіпсувати свято, та клоун Смішинкін, Бойченко О.В., разом з дітьми змогли  перетворити вередунку на веселу дівчинку. В знак подяки Веселунка пригостила дітей солодкими подарунками. Підсумком свята стало відвідування міського парку

Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/203 | Переглядів: 29Дата публікації: 10:59 02.06.2017

Подій не заплановано