День захисту дітей у ДНЗ "Світлячок"
День захисту дітей  у ДНЗ \"Світлячок\"

День захисту дітей у ДНЗ "Світлячок"

1 червня у нашому дитячому садку №13 «Світлячок» було проведено маштабний захід, присвячений Дню захисту дітей.

1 червня у нашому  дитячому садку №13 «Світлячок» було проведено   маштабний захід, присвячений Дню захисту дітей. Погода не підвела і подарувала дітям свій подарунок, теплий сонячний день.

Ведуча, Єфименко В.А.,привітала дітей з першим днем ​​літа і зі святом Захисту дитинства. Діти співали пісні і читали вірші, присвячені літу і Дню захисту дітей,брали участь в різноманітних естафетах.В гості до дітей завітала Забіяка,Петрова К.В., яка намагалась зіпсувати свято, та клоун Смішинкін, Бойченко О.В., разом з дітьми змогли  перетворити вередунку на веселу дівчинку. В знак подяки Веселунка пригостила дітей солодкими подарунками. Підсумком свята стало відвідування міського парку

Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок" Альбом: День захисту дітей  у ДНЗ "Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/203 | Переглядів: 56Дата публікації: 10:59 02.06.2017

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017