ЗРАЗКОВІ ПІДТВЕРДИЛИ ЗВАННЯ

ЗРАЗКОВІ ПІДТВЕРДИЛИ ЗВАННЯ

Вже багато років в нашій музичній школі серед багатьох творчих колективів є два, які носять почесне звання «ЗРАЗКОВИЙ». Це інструментальний ансамбль «ДЗВІНОЧОК», керівник Губа О.О. та ЕСТРАДНИЙ ОРКЕСТР, керівник Годлик М.М., концертмейстер Мальч Л.В.  Це почесне звання вони вибороли у 2002 році. За цей час було проведено безліч концертів, участь у різного рівня творчих заходах, фестивалях, оглядах, конкурсах. Кожні три роки ці колективи підтверджують право називатися «ЗРАЗКОВИМИ». Ось і цього року настав такий відповідальний момент у наших творчих колективах. Ретельно, наполегливо з творчим піднесенням готувалися у школі до цієї події. Готували новий репертуар, обновлювали костюми, прикладали не аби яких зусиль, щоб досягнути поставленої  мети. І ось – творчий звіт. Журі на чолі з начальником управління культури і туризму облдержадміністрації Певною Аліною Валентинівною, а також Шмельова С.В. – заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації, Марусій С.О. – директор ДОУМЦК, Ловягін А.В. – заступник директора ДОУМЦК, Білоус Л.М. -  начальник Добропільського міського відділу культури і туризму. Всі високо оцінили виконавську майстерність та одноголосно прийняли рішення звання зразковий підтвердити!

Альбом: ЗРАЗКОВІ ПІДТВЕРДИЛИ ЗВАННЯ Альбом: ЗРАЗКОВІ ПІДТВЕРДИЛИ ЗВАННЯ Альбом: ЗРАЗКОВІ ПІДТВЕРДИЛИ ЗВАННЯ Альбом: ЗРАЗКОВІ ПІДТВЕРДИЛИ ЗВАННЯ Альбом: ЗРАЗКОВІ ПІДТВЕРДИЛИ ЗВАННЯ Альбом: ЗРАЗКОВІ ПІДТВЕРДИЛИ ЗВАННЯ
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/204 | Переглядів: 62Дата публікації: 12:19 05.06.2017

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради