ЗРАЗКОВІ ПІДТВЕРДИЛИ ЗВАННЯ

ЗРАЗКОВІ ПІДТВЕРДИЛИ ЗВАННЯ

Вже багато років в нашій музичній школі серед багатьох творчих колективів є два, які носять почесне звання «ЗРАЗКОВИЙ». Це інструментальний ансамбль «ДЗВІНОЧОК», керівник Губа О.О. та ЕСТРАДНИЙ ОРКЕСТР, керівник Годлик М.М., концертмейстер Мальч Л.В.  Це почесне звання вони вибороли у 2002 році. За цей час було проведено безліч концертів, участь у різного рівня творчих заходах, фестивалях, оглядах, конкурсах. Кожні три роки ці колективи підтверджують право називатися «ЗРАЗКОВИМИ». Ось і цього року настав такий відповідальний момент у наших творчих колективах. Ретельно, наполегливо з творчим піднесенням готувалися у школі до цієї події. Готували новий репертуар, обновлювали костюми, прикладали не аби яких зусиль, щоб досягнути поставленої  мети. І ось – творчий звіт. Журі на чолі з начальником управління культури і туризму облдержадміністрації Певною Аліною Валентинівною, а також Шмельова С.В. – заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації, Марусій С.О. – директор ДОУМЦК, Ловягін А.В. – заступник директора ДОУМЦК, Білоус Л.М. -  начальник Добропільського міського відділу культури і туризму. Всі високо оцінили виконавську майстерність та одноголосно прийняли рішення звання зразковий підтвердити!

Альбом: ЗРАЗКОВІ ПІДТВЕРДИЛИ ЗВАННЯ Альбом: ЗРАЗКОВІ ПІДТВЕРДИЛИ ЗВАННЯ Альбом: ЗРАЗКОВІ ПІДТВЕРДИЛИ ЗВАННЯ Альбом: ЗРАЗКОВІ ПІДТВЕРДИЛИ ЗВАННЯ Альбом: ЗРАЗКОВІ ПІДТВЕРДИЛИ ЗВАННЯ Альбом: ЗРАЗКОВІ ПІДТВЕРДИЛИ ЗВАННЯ
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/204 | Переглядів: 54Дата публікації: 12:19 05.06.2017

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017