12.06.2017

Добропільським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області регулярно проводиться анонімне анкетування різних категорій громадян з питань діяльності управління, знання основних норм пенсійного законодавства та нагальних проблем сьогодення. Такі опитування дозволяють з’ясувати побажання пенсіонерів, реалізувати їх, підвищити якість обслуговування і рівень довіри громадян до органів виконавчої влади, а також звертають увагу працівників управління на недоліки в роботі.

Уже вкотре підсумки таких опитувань оприлюднюються в ЗМІ.

В даному анкетуванні взяли участь 57 осіб.

Результати анонімного анкетування

ІІ квартал

2017 року

1. До якої категорії громадян Ви відноситесь?

Студент

Безробітний

9%

Найманий працівник

28%

Фізична особа-підприємець

Пенсіонер

35%

переселенець

14%

2. До якої вікової категорії Ви відноситесь?

17-25р.

26-35р.

14%

36-45р.

10,5%

46-55р.

24,6%

56 р. і >

43,9%

3. Чи задоволені Ви розміром пенсії, заробітної плати?

79%

не отримую

3,5%

4. Яке ваше відношення до виплати зарплати в “конверті” та трудової діяльності без запису у трудовій книжці (нелегальної зайнятості)?

позитивне

9%

негативне

87,5%

утрималися

56,1%

5. Чи знаєте Ви що таке договір добровільного страхування та його необхідність?

82,5%

26,3%

6. Чи задоволені Ви організацією прийому громадян в Добропільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області?

82,5%

17,5%

7. Чи влаштовує Вас обслуговування пенсіонерів поштовими відділенями, банківськими установами з питань виплати пенсій?

79%

утрималися

3,5%

8. Чи є у Вас претензії, скарги на дії посадових осіб Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області?

0%

100%

9. Чи відвідуєте Ви офіційний сайт Пенсійного фонду України www.pfu.gov.ua, веб-портал Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua та ознайомлюєтесь зі статтями з питань діяльності Пенсійного фонду України в місцевих засобах масової інформації?

35%

65%

Виходячи з наведених результатів, можна помітити, що великий відсоток населення негативно ставиться до нелегальної зайнятості, проте, враховуючи широку інформаційно-роз’яснювальну роботу з питання втрати соціальної захищеності в разі тіньових трудових відносин, все ще є громадяни, які підтримують це ганебне явище в економіці.

Прикро, що розміром пенсії/заробітної плати незадоволені майже 80% опитуваних. Придає оптимізму те, що великий відсоток осіб знають, що таке договір добровільного страхування та про його необхідність.

Було виявлено, що більшість опитуваних задоволені організацією прийому громадян працівниками управління, претензії та скарги на дії посадових осіб управління відсутні. Викликає занепокоєння те, що низький відсоток громадян відвідують офіційний сайт Пенсійного фонду України, користуються веб-порталом Пенсійного фонду України та ознайомлюються зі статтями з питань діяльності управління Пенсійного фонду України у місцевих засобах масової інформації.

Регулярне проведення анкетування дозволяє виявити ряд питань, на які необхідно звернути увагу керівництву управління у подальшій роботі.

Перший заступник

начальника управління                                                                              Н.Є. Пітик

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/205 | Переглядів: 44Дата публікації: 15:08 13.06.2017

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради